WhatsApp Programına Dikkat, Sahte WhatsApp Hesapları Dolandırılmayın

WhatsApp Programına Dikkat, Sahte WhatsApp Hesapları Dolandırılmayın
eca-star-reklam

Mobil mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp ile ilgili olarak bir çok yeni haber gündeme geliyor.  Whatsapp’ta açılan sahte hesaplarla dolandırıcılık furyası başladı. Bilgisayarla indirilen programla sahte WhatsApp hesabı oluşturmak mümkün. Dünyanın en popüler ücretsiz mesajlaşma uygulaması WhatsApp, dolandırıcıların yeni adresi oldu. İnternette kurulan yeni platformlarla yüzlerce farklı telefon numarası üzerinden sahte WhatsApp hesabı alarak,kullanıcılarına ücretsiz mesajlar atabilmek mümkün. İstenilen şekilde değiştirilen profil ismiyse alınan bu WhatsApp hesaplarınınbaşta dolandırıcılar olmak üzere reklamdan pazarlamaya kadar birçok farklı alanda kullanılmasına imkan sağlıyor .

Bedava WhatsApp uygulaması indir. WhatsApp mobil uygulaması bedava indir Ücretsiz WhatsApp mobil indir – WhatsApp mobil uygulaması bedava indir. Ücretsiz WhatsApp indir. Ücretsiz WhatsApp tıkla indir. WhatsApp indir. WhatsApp mobil uygulaması bedava parasız tıkla indir. WhatsApp indir. Akıllı telefonlar için ücretsiz WhatsApp indir. WhatsApp indir. WhatsApp uygulaması hızlı indir. WhatsApp indir. WhatsApp nasıl kullanılır? WhatsApp indir. WhatsApp uygulaması için gerekliolan telefon nasıl olmalı. WhatsApp indir. WhatsApp nasıl indirilir. WhatsApp uygulaması ücretsiz nasıl indirilir. WhatsApp

Neredeyse akıllı telefonların içinde paket halde verilecek olan mesajlaşma uygulaması her hatasına rağmen kullanıcılar bu uygulamadan vazgeçemiyor.

iPhone için WhatsApp – TIKLA

Android için WhatsApp uygulaması – TIKLA

WhatsApp dolandırıcılığına dikkat!

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye ‘de de milyonlarca kişinin kullandığı WhatsApp’ta sizi bekleyen büyük bir tehlike var! WhatsApp’lardan dolandırıcılık hem ülkemizde hem de dünyada hızla yayılıyor.

WhatsApp profilinizi kişiselleştirip arkadaş ve ailenizi güncellemelerinizden haberdar etmenizin birçok yolu vardır. WhatsApp’ı ilk indirip yüklediğinizde, sizi profil resmi ve isminizi ayarlamanız için bir işlemden geçiririz. Durum mesajınızı da ayrıca kişiselleştirebilirsiniz. Profil resmi WhatsApp profilinizde belirlediğiniz resim, Sohbetler ekranında, kişisel ve grup mesajlarında ve bazen de Favoriler listesinde görüntülenir. Arkadaşlarınız telefonlarında sizi farklı bir resimle kaydetmiş olsalar bile, sadece sizin WhatsApp‘tan belirlediğiniz profil resminizi göreceklerdir.

Whatsapp’ta dolandırıcılık tehlikesi!

Dünyanın en popüler ücretsiz mesajlaşma uygulaması WhatsApp, dolandırıcıların yeni adresi oldu. İnternette kurulan yeni platformlarla yüzlerce farklı telefon numarası üzerinden sahte WhatsApp hesabı alarak, kullanıcılarına ücretsiz mesajlar atabilmek mümkün. İstenilen şekilde değiştirilen profil ismiyse alınan bu WhatsApp hesaplarının başta dolandırıcılar olmak üzere reklamdan pazarlamaya kadar birçok farklı alanda kullanılmasına imkan sağlıyor.

SAHTE NUMARALI WHATSAPP HESAPLARI…

WhatsApp’ta farklı bir numarayla mesaj atabilmek için ‘kandırma’ yöntemi kullanılıyor. Bunun için Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlara ‘Bluestack App Player’ adında bir program yükleniyor. Bu program aslında Android işletim sisteminin bilgisayarlar üzerinde çalışmasını sağlıyor. Bu program indirildikten sonra açılan Android işletim sistemine WhatsApp uygulamsı yükleniyor. Uygulamanın onaylanması için ise bir internet adresine üye olunması ve bu adresten sahte bir numara alınması sağlanıyor. WhatsApp’ın kullanılabilmesi için

gereken doğrulama kodu telefon araması üzerinden alınarak, yine bir internet sitesi üzerinden dinleniyor. Böylece sahte numaralı bir WhatsApp hesabına sahip olunabiliyor. Profil ismiyse sahte hesabı alan kişi tarafından değiştirilebiliyor. Buradan girilecek numaralarla diğer WhastApp kullanıcılarına mesaj fotoğrafve sesli mesaj gönderilebiliyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları