UEFA Şike Cezası Kararı? Fenerbahçe ve Beşiktaş Men Edildi

UEFA Şike Cezası Kararı? Fenerbahçe ve Beşiktaş Men Edildi
eca-star-reklam

fenerbahce FBUEFA, Beşiktaş’a 1 yıl Avrupa Kupaları’ndan men cezası verirken şahıslar ceza almadı. Ancak UEFA, iki isim hakkında da detaylı bir rapor talep etti. Bu rapor sonunda Adalı ve Havutçu hakkında son karar verilecek. Beşiktaş, Tahkim Kurulu’na giderek kararın ertelenmesini talep edecek. Siyah-beyazlılar 3 gün içinde Tahkim’e başvurabilecek. Beşiktaş’ın cezasının Tahkim’de onanması halinde Kayserispor UEFA Avrupa Ligi’ne gidecek.

UEFA, Fenerbahçe’ye 2+1 yıl Avrupa kupalarından men cezası verdi.

Lig TV’nin haberine göre; Fenerbahçe, UEFA Tahkim Kurulu’na Porto örneğini sunacak.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kararın ardından “1 yıl cezayı beklemiyorduk. Tahkim ve Cas’a gideceğiz” açıklamasında bulundu.

Öte yandan Beşiktaş ve Fenerbahçe ile birlikte UEFA Disiplin Kurulu’na sevk edilen Steaua Bükreş hakkında verilen karar belli oldu.

UEFA Disiplin Kurulu, Steaua Bükreş’e herhangi bir ceza verilmediğini Rumen ekibine iletti.Steaua Bükreş’e ceza verilmediğini açıklayan UEFA Disiplin Kurulu, Rumen ekibinin hesaplarının 5 yıl süreyle gözetim altında tutulacağı belirtildi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları