Türkiye 0 – 2 Hollanda Türkiye 0 Hollanda 2 Golleri Özeti

Türkiye 0 – 2 Hollanda Türkiye 0 Hollanda 2 Golleri Özeti
eca-star-reklam

turkiye milli takimTürkiye 0 – 2 Hollanda Türkiye 0 Hollanda 2 Golleri Özeti. Milli Takımımız, Play-Off Yolunda oğlu maçında Mutlak kazanmamız Gerek Karşılaşmada Hollanda Ile de karşılaştı. Hollanda, bir Millilerimizi 2-0 yendi ve brezilya umutlarımızı sona erdirdi.

Türkiye 0 – 2 Hollanda Türkiye 0 Hollanda 2 Golleri Özeti. türkiye 0 hollanda 2 golleri izle,türkiye 0 hollanda 2 özet izle,türkiye 0-2 hollanda golleri izle, türkiye hollanda maç özeti izle,türkiye hollanda golleri izle

Futbol tarihimizin en Kritik maçlarından Birinde A Milli Takımımız, Hollanda Ile Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda de karşılaştı. Brezilya’ya gidebilmek for Mutlak galibiyet almamız gerekiyordu.   But Büyük umutlarla çıktığımız karşılaşma Hollanda’nın 2-0’lik üstünlüğüyle sona erdi. Ayşe sonuçla 2.014 brezilya Dünya Kupasi umutlarımız sona erdi. 

Karşılaşmaya Iyi başlamıştık But Robben’in 8. Dakikada attığı golle Kabus Gibi Bir Başlangıç ​​Yaptık. 20. Dakikadan 30. Dakikaya Kadar Eklendi mükemmel bir oyun Ortaya koyarak ÇOK müsait gol Pozisyonları yakaladık. But golü bir türlü bulamadık. Türden Yari Hollanda’nın 1-0’lik üstünlüğüyle sona erdi.

İkinci sete iyi yarıdan umutlarımız büyüktü But henüz 47. Dakikada Kuyt’ın pasında Sneijder farkı 2’ye çıkardı ve umutlarımızı yok etti. Ayşe altın SONRA ataklar Yapmaya çalışsak da topu bir türlü ağlarla buluşturamadık. Karşılaşma Hollanda2nın 2-0’lik üstünlüğüyle sona erdi ve 2.014 brezilya Dünya Kupasi defteri Bizim for kapanmış Oldu.

Türkiye 0-2 Hollanda I Gol:Wesley Sneijder I 15.10.2013 HD

Mactan Dakikalar

90 ‘Ve karşılaşma sona erdi. Malesef 2.014 brezilya Dünya Kupası’na gidemiyoruz.

47 ‘Gol! Malesef Sneijder topu ağlarımıza gönderdi. 0-2!

45 ‘Ve heyecan dolu Karşılaşmanın türden Yarısı Hollanda’nın 1-0’lik üstünlüğüyle sona erdi.

8 ‘GOL! Malesef Robben’in Kullandığı serbest Vuruş ceza sahamız Içinde Şekip ağlara gitti. 0-1

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları