Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak Paris’e Yerleşiyor

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak Paris’e Yerleşiyor
eca-star-reklam

Tuba BuyukustunTuba Büyüküstün ile Onur Saylak nereye gidecek, Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak neden gidiyor? Tuba Büyüküstün ile eşi Onur Saylak, Türkiye’den ayrılıyor.

Tuba Büyüküstün ile eşi Onur Saylak, Türkiye’den ayrılıyor. İkiz çocukları Toprak ve Maya’yı Fransa’da yetiştirmeye ve okutmaya karar veren Büyüküstün’le Saylak bugünlerde Paris’te ev bakıyor…

Tuba Büyüküstün Hangi Dizide Oynayacak

AİLECE KARAR VERDİLER

En son 20 Dakika dizisiyle ekranlara gelen güzel oyuncu Tuba Büyüküstün‘le eşi Onur Saylak, ailelerinin geleceği için çok önemli bir karar aldı. 1.5 yaşındaki ikiz çocukları Toprak ve Maya’yı Türkiye dışında yetiştirmeye karar veren Büyüküstün-Saylak çifti, gidecekleri ülke olarak da Fransa’yı seçti.

REHBERLERİ CANSEL ELÇİN

Paris’e taşınmaya karar veren Tuba Büyüküstün‘le Onur Saylak, geçtiğimiz günlerde Fransa’ya gitti. Paris’te ev satın almak için emlakçılarla görüşen ikiliye Büyüküstün’ün Gönülçelen dizisinde rol arkadaşı olan ve yıllarca Fransa’da yaşayan Cansel Elçin rehberlik yapıyor. İkili, Türkiye’ye sadece dizi ya da sinema filmleri için gelecek.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları