Tuba Büyüküstün Hangi Dizide Oynayacak

Tuba Büyüküstün Hangi Dizide Oynayacak
eca-star-reklam

Tuba Buyukustun

Tuba Büyüküstün etrafta dolaşan dedikodulara cevaben bir yere gitmeyeceğini söyledi. Dedikodulara cevap veren ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün eşi ile Türkiye’de çok mutlu olduğunu belirtti.
.

Yeni sezonda yeni bir dizide oynayacak olan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, hangi dizide oynayacağını sır gibi saklıyor. Yakışıklı oyuncu Onur Saylak ile evli olan Büyüküstün, 2012 yılında bir de ikiz kızları oldu. Toprak ve Maya adındaki kızları ile Türkiye’de mutlu bir hayat yaşadıklarını belirten güzel oyuncu iddialara cevap verdi. Onur Saylak‘ın ani bir kararla Fransa’ya yerleşeceği iddialarına yönelik cevap verdi.  Tuba Büyüküstün gazetecilere yaptığı açıklamada “Bir yere gitmiyorum. Eşim ve kızlarımla Türkiye’de yaşamaya devam” dedi. Güzel oyuncu yeni bir dizide oynayacak hangi dizi olduğunu bir sır gibi sakladı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları