Torba Yasa Uyanığı Cezaevine Gönderildi

Torba Yasa Uyanığı Cezaevine Gönderildi
eca-star-reklam

http://www.cabadak.com/wp-content/uploads/torba-yasa-tasarisi.jpgKayseri’de, Torba Yasa’dan faydalanmak isteyen vatandaşları dolandırdığı belirlenen bir kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgiye göre, H.A.’nın Torba Yasa’dan faydalanmak ve emekli olabilmek için SGK İl Müdürlüğü’ne geldiği ve burada iyi giyimli olan M.Ç.’nin kendisini SGK görevlisi olarak tanıttığı ileri sürüldü. Kendini SGK görevlisi olarak tanıtan M.Ç.’nin, H.A.’ya 4 bin dolar civarında prim borcu olduğunu ancak kendisine yardımcı olabileceğini söylediği iddia edildi.

Yanında o kadar para olmadığını ve 7 bin TL’sinin bulunduğunu söylemesi üzerine, H.A.’dan 7 bin TL’yi alan M.Ç.’nin bir de ‘Alındı Kağıdı’ vererek ortadan kaybolduğu bildirildi.

Olayın şikayet edilmesi üzerine polis ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda M.Ç. yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan sorgusu sonrasında mahkemeye çıkarılan M.Ç. tutuklanarak cezaevine gönderildi.                   Haber Fx

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları