Toki’nin 826 Konutuna 18 Bin 268 Kişi Başvurdu

Toki’nin 826 Konutuna 18 Bin 268 Kişi Başvurdu
eca-star-reklam

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Kayseri’de yapılan 826 konut için gerçekleştirilen kura çekimine 18 bin 268 kişi katıldı.

Kadir Has Spor ve Kongre Merkezi’nde TOKİ’nin alt gelir grubu için projelendirdiği 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan 826 konut için kura çekimi yapıldı. Başvuru yapan 18 bin 268 kişi, aileleriyle katıldıkları kura çekiminde heyecan dolu anlar yaşadı.

Kayseri Toki Kura Çekilişi Sonuçları     Burada


TOKİ Hukuk Müşaviri Cevdet Yaşar, Finans Şube Müdürü Ayhan Karaca ile AK Parti Kayseri milletvekili Ahmet Öksüzkaya, ilk çekilişi yaptı. Çekilişte ismi çıkanlar kürsüye gelerek duygularını anlatırken, AK Parti milletvekili Ahmet Öksüzkaya, ismi çıkmayan vatandaşların üzülmemesi gerektiğini, yeni konutların inşasına devam edileceğini belirtti.

Proje ve ihale çalışmaları devam eden 450 konut ile birlikte Kayseri’de toplam 10 bin 968 konut sayısına ulaşılacağı bildirildi.

http://www.cabadak.com/wp-content/uploads/konut-orta-direk.jpg

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. hacer dedi ki:

    aceba kura çekimleri banada çıktımı? yardımcı olursanız sevinirim

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları