TOKİ Kayaşehir çekilişi ne zaman ? Toki Kayaşehir Evleri sahiplerini ne zaman belli olacak?

TOKİ Kayaşehir çekilişi ne zaman ? Toki Kayaşehir Evleri sahiplerini ne zaman belli olacak?
eca-star-reklam

TOKİ Kayaşehir çekilişi ne zaman Yapılacak ? Kayaşehir evleri ne zaman bitetecek? Toki Kayaşehir  ne zaman yapılacak?Başvuruları tamamlanan TOKİ Kayaşehir İçin çekilişler ne zaman yapılacak? TOKİ Kayaşehir’de yapılmakta olan 1500 konut için başvurular sona erdi. Merak edilen soru TOKİ Kayaşehir çekilişi ne zaman?

Toki Kayaşehir 23. Bölge kura çekiliş günü ne zaman? Toki Kayaşehir 23. Bölge kuraları ne zaman çekiliyor? Toki Kayaşehir 23. Bölge kura çekilişi Çarşamba günü saat kaçta? Toki Kayaşehir 23. Bölge çekilişi nerede yapılacak? Toki Kayaşehir 23. Bölge fiyat listesi nerede? Toki Kayaşehir 23. Bölge başvuru sayıları nedir? Toki Kayaşehir 23. Bölge teslim tarihi belli oldu mu?

 

  TOKİ Kayaşehir’de yapılmakta olan 1500 konut için başvurular sona erdi. Merak edilen soru TOKİ Kayaşehir çekilişi ne zaman? TOKİ İstanbul Kayaşehir’de alt ve orta gelir grubuna yönelik 1500 konutu satışa çıkarıyor. Başvuruları 23 Mart’ta başlayan projede  alt yada üst gelir gurubuna yönelik konutlar hayata geçirilecek.

Başvuru ne zamana kadar sürecek?   Proje için 23 Mart – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş’nin İstanbul İli’ndeki tüm Şubeleri aracılığı ile başvuru yapılabilecek.   TOKİ konut başvuru şartlarını ve başvuru şartlarını www.toki.gov.tr internet adresinden duyuruyor. Başvuru için aranan şartlar arasında T.C. vatandaşı olmak, 25 yaşı doldurmuş olmak, hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200 TL olması gibi şartlar isteniyor.

TOKİ Kayaşehir Evleri’nde Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimlerine kuraya girmeden konut alma hakkı tanınacak.   Engelli vatandaşlar için de konut sayısının yüzde 5’i kadar kontenjan ayrılacak. Diğer başvurular ise kura ile belirlenecek.   TOKİ Kayaşehir Evleri kurası ne zaman?   Konut taksitleri, teslimden bir ay sonra başlayacak olan projede kura tarihi ise 06 Mayıs 2015 olarak belirtildi. Kura programı hakkında detaylar henüz netleşmedi. Kura işlemi Banka, idare yetkilileri ve noter huzurunda gerçekleşecek.

TOKİ Kayaşehir’e 3 bin konut daha yapacak   Toki Kayaşehir çekilişleri ne zaman yapılacak?Başvuruları tamamlanan TOKİ Kayaşehir İçin çekilişler ne zaman yapılacak?TOKİ Kayaşehir’de yapılmakta olan 1500 konut için başvurular sona erdi. Merak edilen soru TOKİ Kayaşehir çekilişi ne zaman? TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan: ‘Yıl sonuna kadar da 2 bin 500-3 bin tane daha ihale yapacağız.’ dedi. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Kayaşehir’de satışa sunulan bin 500 konutun yanında yaklaşık 4 bin 500 konutun daha ihalesini yaptıklarını belirterek, “Yıl sonuna kadar da 2 bin 500-3 bin tane daha ihale yapacağız. Yıl sonuna kadar 7 bin 500 civarında sosyal konutun ihalesini yapmış olacağız. Üst gelir grubuna değil alt ve orta gelir grubuna bizim yaptığımız konutlar bunlar” dedi. Turan, bu yaz kentsel dönüşüm için çok farklı bir aktivasyonu başlatacaklarını ve 5 farklı belediye ile çalışmaları olacağını kaydetti.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları