Tino Costa’dan müjde

Tino Costa’dan müjde
eca-star-reklam

Tino Costa'dan müjde

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocfakatn’ınM ehmet Topal’ın yanına almayı çok istediği Tino Costa’yla ilgili, sarı-lacivertli taraftarlara en iyi haber AMK’dan! Arjantinli oyuncunun menajeri Ruben Munoz, transferin olasılıklar dahilinde olduğunu açıkça ifade etti.

FENERBAHÇE’NİN TEKLİFİ ÇOK CAZİP

AMK’dan Kaan Bora’ya transfer hakkında konuşan Munoz, “Cazip bir teklif geldi. Fenerbahçe hakkında olumlu referanslar aldık. Neden olmasın? Tino bu tranfseri kesinlikle istiyor. Ama sadece biz değil, Valencia da istemeli. Fenerbahçe’nin teklifini Valencia Yönetimine ilettim. Ama onlar bana bu fiyata satılmasının zor olduğunu söylediler. Şimdi Türkler yeni bir teklif yapacaklar mı, göreceğiz. Ekonomik şartlar oluşursa biz bu transfere hazırız. Çünkü Fenerbahçe’nin teklifi Tino için çok cazip” cümleleriylemutlu haberin yakın olduğunu gösterdi.

TINO MEHMET TOPAL İKİLİSİ

Bilindiği gibi Fenerbahçe oyuncu için ilk teklifini 6 milyon euro olarak yapmış ve İspanyol ekibi tarafından kabul görmemişti. Kanarya şu sıralar oyuncu için yeni teklifini yapmaya hazırlanıyor. Teknik direktör Aykut Kocfakatn’ın Tino’daki ısrar nedeni Mehmet Topal ile yan yana oynfakatsı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları