Tatilcilere Kötü Haber – Kurban Tatili Uzamayacak

Tatilcilere Kötü Haber – Kurban Tatili Uzamayacak
eca-star-reklam

kurbanlik kurban bayramiBakan Günay, ‘Kurban Bayramı tatili birleştirilirse çok uzun oluyor. Bu, turizm sektörü için doping olur ama öteki üretim sektörleri buna çok sıcak bakmıyor’ dedi.

Kurban Bayramı tatil kaç gün olacak sorusunun yanıtı Bakan Günay’dan geldi. Bakan Günay, ”Kurban Bayramı tatili birleştirilirse çok uzun oluyor. Bu, turizm sektörü için doping olur ama öteki üretim sektörleri buna çok sıcak bakmıyor” dedi.

2012 Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak

2012 Resmi Bayram Ve Tatiller Günleri

‘Bayram tatili birleştirilirse çok uzun oluyor…’

MUĞLA Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, ‘(Kurban Bayramı tatili) Bayram öncesinden başlayıp aradaki pazartesi salıyı birleştirirsek çok uzun bir tatil oluyor. Bu, turizm sektörü için doping olur ama öteki üretim sektörleri buna çok sıcak bakmıyor. Bu yüzden imkanı olanlar bence tatile gelsinler, olmayanlara da ‘Daha kısa bir tatille yetinsinler’ demek zorunda kalacağız’ dedi.

Ertuğrul Günay, Kurban Bayramı tatilinin süresiyle ilgili bir soruya şu yanıtı verdi: ‘Pazartesi, salı ve hatta kısmen çarşamba var. Oldukça uzun bir tatil olacak. Bu bir miktar zor görünüyor. Durumu iyi olanlar erken rezervasyon yaptırabilirler. Kamu görevine bağlı olmayanlar ya da işyerleri imkan verenler… Çünkü yazdan kalma günler yaşayacağımızı düşünüyorum. Bayram öncesinden başlayıp aradaki pazartesi salıyı birleştirirsek çok uzun bir tatil oluyor. Bu turizm sektörü için doping olur ama öteki üretim sektörleri buna çok sıcak bakmıyor. Bu yüzden imkanı olanlar bence tatile gelsinler, olmayanlara da ‘Daha kısa bir tatille yetinsinler’ demek zorunda kalacağız.’

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları