Suriyeli muhalifler İstanbul’da toplandı

Suriyeli muhalifler İstanbul’da toplandı
eca-star-reklam

Suriyeli muhalifler İstanbul'da toplandı

 

Suriye Ulusal Konseyi üyeleri ve Suriyeli muhalif grupların, Arap Birliği’nin Kahire’deki Suriye toplantısı öncesi düzenledikleri istişare toplantısı İstanbul Conrad Otel’de gerçekleştirildi.

“TEK SES OLACAĞIZ”

Toplantıya katılan, Suriye Demokratik Hareketi’nden Muhammed Zekeriya Sakkar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ”Kahire’de gerçekleşecek ve bizim için önemli olan Arap Birliği bünyesindeki toplantıya daha güçlü çıkabilmek için buradayız. Suriye halkının sesini bütün her yerde duyurmaya devam edeceğiz. Suriye’deki katliamların önüne geçmek için uluslararası arenada tek ses olarak kendimizi ifade edeceğiz” diye konuştu.

Sakkar, basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda, Suriye muhalefetinin bir arada karar verme ve 22-23 Haziran’da Kahire’de Arap Birliği bünyesinde gerçekleşecek toplantıya güçlü bir şekilde katılmak için genel bir değerlendirme yapıldığını ifade etti.

Suriyeli muhaliflerin istişare toplantısının yarın da devam edeceği kaydedildi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları