Süperstar Ajda Pekkan Türkiye ‘nin En Şık Kadını Seçildi

Süperstar Ajda Pekkan Türkiye ‘nin En Şık Kadını Seçildi
eca-star-reklam

Ajda PekkanSüperstar Ajda Pekkan Türkiye ‘nin En Şık Kadını Seçildi.

Fransızlar tarafından’Türkiye’nin En Şık Kadını’ seçilen Ajda Pekkan, Dany Brillant’ın verdiği konserde ‘Yaşam Boyu Şık Başarı’ ödülünü aldı

Müzik ve sanata katkılarından dolayı Fransa’nın en prestijli nişanlarından Sanat ve Edebiyat Nişanı’na layık görülen Ajda Pekkan, onuruna düzenlenen gecede Türkiye’nin en şık kadını seçildi.

Paris’in ünlü konser salonu Olympia’da sahneye çıkan ilk Türk sanatçı için Hilton’da düzenlenen gecede Ajda Pekkan, Türkiye’nin en şık kadını ilan edildi. Türkiye-Fransa ilişkilerini geliştirmek için düzenlenen etkinlikte sahne alan Dany Brillant, Süperstar’a bir sertifika verdi.
Bu alana reklam ver

FRANSA Büyükelçisi’yle oturan Pekkan, muhabirlerin sorularını da yanıtladı. Kendisine laf atan Bülent Ersoy için, “Söyleyecek bir laf var ama yakışmaz” diyen Pekkan, “Ödül törenini yaşanan olaylar yüzünden 1 Kasım’a erteledik. Ben o nişanı alıp mutlu olamazdım” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları