Süpercan Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır ? Nereden, Nasıl İndirilir ?

Süpercan Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır ? Nereden, Nasıl İndirilir ?
eca-star-reklam

supercan-2 oyunu resimTürkTelekom, oyun sektörüne adım attığından beri birbirinden güzel ve ilginç oyunlarlarla kendine bağlamayı başardı.


İlk Türk süper kahraman olma özelliğini taşıyan SüperCan çok büyük bir ilgi görerek fanatik bir oyuncu kitlesi yarattı. TTNET tarafından müşterilerine ücretsiz bir şekilde sunulan Süpercan oyunu en çok tutulan, sevilen popüler oyunlar arasında yerini sağlamlaştırmaya başladı. Oyun ilk olması, iyi seviyede ve beklentileri karşıladığı için çok tutuldu ve sevildi.

TTnetoyun.com.tr üzerinden online oyun, demo oyun ve flash oyun gibi kategorilerde oyun oynama keyfi sunan TTnet, bu sefer farklı bir kategoride oluşturduğu Süpercan isimli yepyeni bir oyun ile karşımıza çıkıyor.

www.supercanoyun.com üzerinden yayınlanan bu oyun, tamamen Türk Telekom tarafından oluşturulmuş olup, hiç bir ücret ödemeden oyunseverlere sunulmuştur. Biraz oyundan bahsetmemiz gerekirse, oyunda karakterini yönlendirdiğiniz Süpercan Türkiye’nin yeni süper kahramanı olarak adlandırılıyor. Örümcek Adam, Hulk, Iron Man ve Volverine gibi çocukların çok sevdiği kahramanlardan olan Marvel kahramanları ile Süpercan birlikte oluyor ve dünyayı kurtarmak için büyük ve eğlenceli bir maceraya atılıyor.

Süpercan oyununda hedef, diğer kahramanlar ile birlikte uzaydan gelen, çevreye tehlikeli atıklar saçan ve bulunduğu dünyayı tehlikeye sokan Robotları ortadan kaldırmak. Süper can bu olayları tek başına gerçekleştiremediğinde diğer süper kahramanlardan yardım alıyor ve dünyayı tehlikeli atıklardan korumak için birlikte savaşıyorlar.

Oyunda hedeflenen sadece çocuklar değil, ebeveynlerinden oynayabileceği bu oyun oynayanları keyifli dakikalar yaşatıyor. Henüz tek bir hedef ile oluşan Süpercan oyununun, ilerleyen zamanlarda farklı görevler ve maceralar ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Supercan nasıl oynanır? Ne gerekir? Nasıl giriş yapabilirim?

Süpercan oyununu oynayabilmeniz için Türk Telekom müşteri olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde oyunu ücretli ve ücretsiz bir şekilde oynamanız mümkün değildir.

SüperCan oyunu indirilmesi nasıl yapılır?

Eğet Türk Telekom müşterisiyseniz, Süper Can oynayabilmek için www.supercanoyun.com veya www.ttcocuk.com adreslerinden hiç bir ücret ödemeden bilgisayarlarınıza indirerek, keyifli vakitler geçirmeye başlayabilirsiniz.

Oyunu hangi adresten bilgisayarıma indirebilirim?

Oyunu web sitesinden indirebildiğiniz gibi aşağıdaki adrestende bilgisayarlarınıza indirip, yükleme yapabilirsiniz.

Süpercan İndir

 

Nasıl üye olurum?

Oyunu daha önce hiç oynamadıysanız, ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Bu üyelik ile Türk Telekom kullanısı olduğunuzu onaylamak için bir aktivasyon yapmanız gerekiyor.

Nasıl oyun aktivasyonunu yaparım?

SüperCan indirdikten sonra oyunu bilgisayarınıza kuruyorsunuz. Daha sonra Supercan yükleme aşamasına geçiyorsunuz. Yükle yaptıktan sonra ana ekranda sizden 0800 211 41 41 numarasını arayarak, oyunu aktivite etmeniz söyleniyor. Arama yaptıktan sonra o telefon numarası ile oyuna giriş yapabiliyorsunuz.

Süpercan tanıtım videosu izle

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. mario süper dedi ki:

  efe dediğin gibi değil ben süpercan 2. bölümünü izliyorum yeni robötlar var yeni maceralar

 2. RECEP dedi ki:

  ÇOK GÜZEL 2. BÖLÜMDE NE OLACAK MERAK EDEYORUM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN

 3. esmanur dedi ki:

  süpercan çok güçlü

 4. efe dedi ki:

  görkem 2. bölüm de ne olcak sence tabi ki de süpercan cananı kurtaracak

 5. Görkem dedi ki:

  OYUN ÇOK KISA SÜRÜYOR 2.BÖLÜMÜ ÇIKACAK MI?

 6. sinem dedi ki:

  nasıl giriliyor

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları