Sultan kızını uşağıyla evlendirecek

Sultan kızını uşağıyla evlendirecek
eca-star-reklam

Kişisel serveti 35 milyar dolar olan Brunei’nin Sultanı Hassanal Bolkiah, kızı Prenses Hafizah’ı Başkanlık Konutu’nda çalışan bir uşakla evlendiriyor. Peri masalı gibi düğün 1 hafta sürecek..

EN ZENGİN BEŞİNCİ

Bir Asya ülkesi olan Brunei doğal gaz ve petrol kaynakları sayesinde dünyanın en zengin beşinci ülkesi. Kişisel serveti 19.5 milyar dolar (35.1 milyar dolar TL) olan Brunei SultanıHassanal Bolkiah (66) da dünyanın en zengin isimlerinden biri. 3 evlilikten 5’i erkek 12 çocuğu olan Hassanal Bolkiah, kızlarından Prenses Hafizah Sururul Bolkiah’ı (32) evlendirmeye hazırlanıyor. Üstelik de bir uşakla!

DÜĞÜNÜN MALİYETİ SAKLANIYOR

Damat, Brunei Sultanı’nın ülkeyi yönettiği Başkanlık Konutu’nda uşaklık yapan Pengiran Haji Muhammad Ruzaini (29). Prenses Bolkiah’ın da Başkanlık Konutu’nda çalıştığı, çiftin burada tanıştığı bildirildi. Hafta sonu yapılacak düğünün kutlamaları çarşamba günü başladı. Sultanın 1700 odalı sarayında düzenlenecek törenin maliyeti ise açıklanmadı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları