Sinem Kobal Dansöz Oldu

Sinem Kobal Dansöz Oldu
eca-star-reklam

Sinem Kobal Dansöz OlduBoyut Film adına Murat Tokat’ın yapımcılığını üstlendiği, eğlenceli hikayesi ve güçlü kadrosuyla büyük ilgi gören “Romantik Komedi” filminin, izleyici karşısında verdiği başarılı sınavın ardından filmin ikinci versiyonu olan “Romantik Komedi 2” , 14 Şubat 2013’te vizyona giriyor.

Bekarlığa veda hikayesiyle başlayan “Romantik Komedi 2” filminde Sinem Kobal, Sedef Avcı, Burcu Kara, Engin Altan Düzyatan ve Cemal Hünal’dan oluşan güçlü kadroya bu kez Gökçe Özyol ve Özge Ulusoy gibi yeni ve başarılı isimler de dahil oldu.

“Mutlu bir ilişkinin devamında evlenmek kararı almak önemli midir?” , Bekar yürütülen ilişkiler daha mı heyecan vericidir?” sorularına yine eğlenceli ve  dinamik üslubuyla yanıt arayan “Romantik Komedi 2”  geçtiğimiz gün sinemalarda yayınlanan fragmanıyla da  konuşulmaya başladı.

Erkeklerin bekarlığa veda partisine Mezdeke kılığında ve müthiş bir oryantal şov eşliğinde sızan Sinem Kobal, Sedef Avcı ve Burcu Kara‘nın oryantal kostümleriyle  gerçekleştirdikleri dans sahnesi, şimdiden filmin en çok konuşulan görüntülerinden biri oldu.

Erkeklerin bekarlığa veda partisine Mezdeke kılığında ve müthiş bir oryantal şov eşliğinde sızan Sinem Kobal, Sedef Avcı ve Burcu Kara’nın oryantal kostümleriyle  gerçekleştirdikleri dans sahnesi, şimdiden filmin en çok konuşulan görüntülerinden biri oldu.

sinem kobal, küçük sırlar

yerli Dizi: Küçük Sırlar, sinem kobalArda Turan Sinem Kobal

yerli Dizi: Küçük Sırlar, sinem kobal

sinem kobal,

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları