Serdar Adalı’dan şok karar!

Serdar Adalı’dan şok karar!
eca-star-reklam

Serdar Adalı'dan şok karar!

Süleyman Seba’nın Yalçın Karadeniz’i işaret etmesi üzerine Serdal Adalı, Beşiktaş’ın kanaat önderlerinin etik davranmadığı gerekçesiyle aday olmayacağını açıkladı.

Beşiktaş’ta 25 Mart’ta yapılacak olağanüstü seçimli kongrede başkan adayı olması beklenen Serdal Adalı, başkan adaylığından vazgeçtiğini açıkladı.

Adalı, yaptığı yazılı açıklamada, “Büyük Beşiktaş camiasının ve büyük Beşiktaş taraftarının benden ne beklediğini bekliyorum, ancak bu samimiyetsiz ve kaotik ortamda benim Beşiktaş’a hizmet etmem mümkün değildir” ifadesini kullandı.

SÜLEYMAN SEBA NE DEMİŞTİ?

Beşiktaş Kulübü’nün efsane başkanı Süleyman Seba, yaptığı yazılı açıklamada camianın Yalçın Karadeniz etrafında birleşmesi gerektiğini söylemişti.

Süleyman Seba’nın yaptığı açıklama, “Kulübümüzde yeni bir başkan ve yönetim kurulu seçim süreci yaşanmaktadır. Tüzük gereği şu anda yönetim sorumluluğunu üstlenen Divan Kurulu Başkanı Sayın Yalçın Karadeniz etrafında birleşilmesini tavsiye ediyorum. Geçmiş yıllarda yöneticilik deneyimi kazanmış ve tanıdığımız bir arkadaşımızın camiamızı kucaklayacağına ve toplayacağına inanıyorum” demişti.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları