Şampiyon Galatasaray, Fb 0-0 Gs Derbi Final Maçı, Galatasaray kasasını doldurdu

Şampiyon Galatasaray, Fb 0-0 Gs Derbi Final Maçı, Galatasaray kasasını doldurdu
eca-star-reklam

Süper Şampiyon Galatasay, fb 0-0 gs, Fenerbahçe – Galatasaray maçı izle, FB 0-0 GS super derbi, galatasaray 0-0 fenerbahçe izle,fb gs maçı izle, fb 0-0 gs kaç kaç, Gs 0-0 Fb derbisi, fb gs derbi, fb-gs, fb-gs derbisi, fenerbahce 0-0 gs derbisi, Fener Galatasaray derbi, Süper final derbi izle. Fenerbahçe ile Galatasaray şampiyonu belirleyecek dev mücadelede Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda karşı karşıya geliyor. Fenerbahçe 0–0 Galatasaray maçı özeti

Şampiyon Galatasaray, Fb 0-0 Gs Derbi Final Maçı, Fenerbahçe 0-0 Galatasaray Maçı izle

http://www.cabadak.com/wp-content/uploads/galatasaray.jpgSpor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu’ndaki 6. ve son maçta Fenerbahçe ile deplasmanda golsüz berabere kalarak 18. kez şampiyonluğa ulaşan Galatasaray, aynı zamanda büyük de bir maddi gelirin sahibi olacak.

ŞAMPİYONLAR LİGİ’DE DİREK KATILIYOR

Spor Toto Süper Lig’de mücadele ettiği için lige giriş parası alan ve ligde elde ettiği galibiyet ve beraberliklerden performans primlerini kasasına koyan Galatasaray, şampiyonluk primi, kazandığı şampiyonluk sayısına göre alacağı prim, UEFA Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan katılma hakkını elde ettiği için buradan gelecek gelir ile yaklaşık 100 milyon lirayı aşkın bir gelir kazanacak.

-Gelir kalemleri- Spor Toto Süper Lig’de mücadele ettiği için 11 milyon lira civarında “ayak bastı” parası alan Galatasaray, toplamda 24 milyon lirayı bulan performans priminin de sahibi oldu.

Sarı kırmızılı takım, şampiyonluk primi olarak 15 milyon, şampiyonluk sayısı nedeniyle de 17 milyon lira geliri hak etti.

UEFA Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan katılma hakkını kazanan sarı-kırmızılı takım, UEFA’dan gelecek yaklaşık 20 milyon lira gibi bir geliri de kasasına koyacak.

Elde edilen başarının, lisanslı ürün satışı ve kombine kartlara yansıması göz önüne alındığında, Galatasaray’ın şampiyonluk sonrası kasasına koyacağı gelir yaklaşık 100 milyon lirayı aşacak.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları