Şampiyon Galatasaray, Fb 0-0 Gs Derbi Final Maçı, Aysal şampiyonlukla başladı

Şampiyon Galatasaray, Fb 0-0 Gs Derbi Final Maçı, Aysal şampiyonlukla başladı
eca-star-reklam

Unal Aysal Galatasaray Baskani

Galatasaray Kulübü’nde Mayıs 2011’de yapılan olağanüstü seçimli genel kurulda eski yöneticilerden Mehmet Helvacı ve Turgay Kıran ile girdiği yarışta kulüp tarihindeki en yüksek oyu (2 bin 998) alarak başkanlık koltuğuna oturan Aysal, ilk sezonunda mutlu sona ulaştı.

-Canaydın ve Polat da ilk yıllarında sevinmişti-
Ünal Aysal, sarı-kırmızılı kulübün eski başkanları merhum Özhan Canaydın ve Adnan Polat gibi, görevdeki ilk yılında futbol takımının şampiyonluğunu yaşadı.

Merhum Özhan Canaydın 2001-2002 sezonunda, Adnan Polat ise 2007-2008 sezonunda, başkanlık koltuğuna oturdukları ilk yıllarında bu mutluluğu yaşamıştı.

-Terim tercihi ve başarıya giden yol-
Galatasaray Kulübü’nde başkanlığa seçildiğinde yaptığı konuşmada, ”Tek vaadim var, başarı, başarı başarı” diyen Ünal Aysal, ilk iş olarak teknik direktörlüğe sarı-kırmızılı takımda daha önce büyük başarılara imza atan Fatih Terim’i getirdi.

Galatasaray’ı teslim ettiği Terim’in takımda yaptığı önemli revizyona destek veren Aysal, ”Cim Bom”un mutlu sona ulaştığı sezonda, vaat ettiği başarı sözünü yerine getirmiş oldu.

Şampiyon Galatasaray, Fb 0-0 Gs Derbi Final Maçı, Fenerbahçe 0-0 Galatasaray Maçı izle

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları