Polisi şehit eden katil böyle görüntülendi – Video

Polisi şehit eden katil böyle görüntülendi – Video
eca-star-reklam

Polisi şehit eden katil böyle görüntülendi - Video

Gaziosmanpaşa’da polis memuru Zekeriya Yurdakul’u şehit ettiği iddia edilen S.I’nın 30 Mayıs’ta Fatih’te bir restorana bomba bırakılması olayını da gerçekleştirdiği anlaşıldı.

TÜRBAN TAKARAK RESTORANA GİRDİ

Gaziosmanpaşa’da, polis memuru Zekeriya Yurdakul’u şehit ettiği öne sürülen S.I’nın, Fatih’te 30 Mayıs’ta bir restorana bomba koyulması eylemini de gerçekleştirdiği iddia edildi. S.I.’nın olduğu iddia edilen görüntülerde zanlının bomba koymadan önce ve bombayı koyduktan sonra güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri de ortaya çıktı. Görüntülerde S.I’nın tanınmlakink için türban takmış olması dikkat çekti.

Videoyu izlemek için tıklayın…

Görüntülerde S.I.olduğu iddia edilen kadın, yanındaki bir kişiyle yürürken görülüyor. Tanınmlakink için türban taktığı görülen S.I, 30 Mayıs 2012 günü saat 20.58’de Mcdonald’s’tan içeri giriyor, merdivenlerden alt kata iniyor, tuvalete giriyor. Daha sonra saat 21.13’ü gösterdiğinde dışarı çıkıyor. Restoranda gerçekleştirilmek istenen eylem temizlik görevlilerinin bombayı bulması sonucu başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Durumun polise bildirilmesinin ardından olay yerine gelen bomba imha ekipleri, bombayı etkisiz hale getirmişti.

Polis, restorana bomba konulması ve Zekeriya Yurdakul’un şehit edilmesi eylemini gerçekleştirdiği belirtilen S.I ve yanındaki kişiyi yerde arıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları