Özkahya sezonu kapattı

Özkahya sezonu kapattı
eca-star-reklam

Özkahya sezonu kapattı

Özkahya’ya hakaret ettiğini söyleyen Rüştü’nün de ceza alacağı bildirildi

FIFA kokartlı Halis Özkahya hakemlik kariyerindeki ilk derbide sınıfı geçemedi.

Milliyet’te yer alan habere göre; Merkez Hakem Kurulu’nun sürpriz bir şekilde Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde görevlendirdiği Özkahya maçtaki performansı ve özellikle siyah-beyazlı takımın kalecisi Rüştü Reçber’le olan diyaloğu yüzünden sezonu kapattı.

“ADAM DEĞİLSİN”

MHK’nın, Halis Özkahya’ya kalan maçlarda görev vermeyerek dinlendireceği kaydedildi. Rüştü derbiden sonra yaptığı açıklamada sert şekilde tartıştığı Halis Özkahya’nın kendisine, “Sen adam değilsin” dediğini ifade etmişti.

RÜŞTÜ DE CEZA ALACAK

Halis Özkahya’yı sert bir dille eleştirirken FIFA kokartlı hakeme hakaret ettiğini açıklayan Rüştü Reçber kendini de ateşe attı. Türkiye Futbol Federasyonu hukuk müfettişlerinin, Halis Özkahya’nın sarı kart çıkardığı Rüştü için işlem başlatacağı öğrenildi.

Hukuk müfettişlerinin hazırlanacak dosyaya Rüştü’nün maçtan hemen sonra Lig TV’ye yaptığı açıklamaları koyacakları ve siyah-beyazlı file bekçisinin, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edileceği vurgulandı. PFDK’nın, maçın hakemine hakaret ettiği gerekçesiyle Rüştü’ye 2-3 maç ceza verebileceği ifade edildi. Henüz PFDK’ya sevk edilmeyen tecrübeli kaleciyle ilgili dosyanın gelecek haftaya kalabileceği de belirtildi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları