Öyle Bir Geçer Zamanki Yeni Sezon Fragmanı izle

Öyle Bir Geçer Zamanki Yeni Sezon Fragmanı izle
eca-star-reklam

oyle-bir-gecer-zaman-ki dizisiGecen sezonun en çok sevilen dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı, işte diziden son haberler ve 80. son bölüm fragmanı. Öyle Bir Geçer Zamanki 80.Bölüm Fragmanı İzle HD kalite Öyle Bir Geçer Zamanki 80.Bölüm Fragmanı İzle hemen izle Öyle Bir Geçer Zamanki 80.Bölüm Fragmanı İzle son bolumu Öyle Bir Geçer Zamanki 80.Bölüm Fragmanı İzle donmadan . Öyle Bir Geçer Zamanki 80.Bölüm Fragmanı İzle

Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de zaman gerçekten çok hızlı geçmiş. Aylin öldü. Osman büyüdü. Ali Kaptan da artık yok. Peki bu sezon neler olacak? Cemile’nin doğmamış çilesi varmış hem eski kocasını hem de evladının acısını da yaşadı. Aylin öldü. Aylin’in ölümü hiç şüphesiz en çok Soner’i ve Cemile’yi vurdu. Aylin’in ölümüne dayanamayan Soner derin bir sessizliğe bürünür. Cemile ise diğer çocukları için ayakta kalmak zorundadır. Ali Kaptan da öldü. Carolin ise hem Ali Kaptansız hem Kenansız kalmıştır. Osman artık büyüdü ve biraz asi bir genç oldu. Evin en büyük erkeği Mete ise ailesini korumak istiyor bu durumda da Osman ile karşı karşıya geliyor. Ahmet ise iyi bir mevkiye ulaşır Hakan ise hapisde uzun yıllar geçirir.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki yeni sezon ilk bölümün fragmanı

Yıllar hızla akıp geçmiştir ve Osman, artık lise öğrencisidir. Yüreği yaralı anne Cemile, kaybettiklerinin yasını tutmaktadır. Ancak Akarsu Ailesi, verdiği kayıplara ve çektikleri acılara rağmen, hala dimdik ayakta durmaya çalışmaktadır. Yıllar hızla ilermiştir. Mahallede şeker ve yağ sıkıntısı yaşanmaktır. 80’li yılların çalkantıları herkes gibi Akarsu Ailesi’nin de hayatını yakından etkilemektedir. Osman artık lise öğrencisidir. Fakat hem sokaklar hem de okul, sağcı ve solcuların siyasi çatışmalarından dolayı güvenli değildir. Cemile trikotaj atölyesinin başındadır. Ancak onun için ve Hasefe için hiçbir şey eskisi gibi değildir. Yürekleri sevdikleri insanların kaybediş acısı ile yanmaktadır. Cemile kızı Aylin’in, Hasefe ise oğlu Ali’nin yasını tutmaktadır. Evin tek neşesi ise Aylin ve Soner’in kızları olan Deniz’dir. Annesine benzeyen Deniz, 5 yaşına yaklaşmıştır. Sevgi dolu bir ortamda özenle bakılan Deniz’in hem hiç tanımadığı annesini hem de annesinin ölümü ile yurtdışına giden babasını özlemektedir. Zehra da ilkokula başlamıştır. Hakan hapiste olduğu için Zehra annesi ve Ahmet ile birlikte yaşamaktadır. Ahmet işçi sendikasında federasyon başkanı olmuştur. Müziği bırakan Mete’nin plak ve kaset satan dükkanı vardır.

Babasının ardından ailenin en büyük erkeği olarak herkese kol kanat germiştir. Özellikle de tehlikeli işlere bulaşmasından korktuğu Osman’ı fazlası ile kontrol etmektedir. Hakan’ın cezası bitmiştir, ceza evinden çıkışında evine götürmeye Berrin ve Ahmet gelir. Ancak Hakan’ı bekleyen sırf onlar değildir. Babası Ekrem Tatlıoğlu da bir an önce oğlunu görmek için sabırsızlanmaktadır. Deniz’in ise doğum günü yaklaşmaktadır, küçük kızın tek dileği babasının da doğum gününe gelmesidir. Süleyman ve Cemile onu mutlu etmek için bir plan yaparlar. Babasını görmeye giden Hakan ise orada hiç beklemediği bir sürpriz ile karşı karşıya kalır.

Öyle Bir Geçer Zaman ki, Türk drama televizyon dizisi. Yönetmenliğini Zeynep Günay Tan üstlendiği ve senaryosunu Coşkun Irmak’ın yazdığı dizi, Kanal D’de yayınlanmaktadır. İsmini Erkin Koray’ın unutulmaz parçasından almıştır.

Kanal D’nin en sevilen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki yeni sezonun ilk fragmanı yayınlandı.

Küçük Osman Genç Osman oluyor. Dizinin yeni sezonunda bizleri büyük sürprizler bekliyor.

CEZA KESİLDİ

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ adlı dizide ‘Soner ile Aylin’ karakterlerinin öpüşmelerini, Soner’in kardeşi ve Aylin’in kocası olan Murat’ın izlemesini ‘Genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine’ aykırı bulan RTÜK, 477 bin lira ceza kesti.

Kanal D’ye RTÜK’ten şok bir ceza geldi. RTÜK Üst Kurulu, Kanal D’de yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı diziye 15 Kasım 2011 tarihinde uyarı cezası verdiği sahnenin, 13 Temmuz 2012 tarihinde tekrar yayınlandığını belirledi.

RTÜK İzleme Dairesi Başkanlığı’nın hazırladığı raporda, uyarı cezasına neden olan sahne, “Aylin, bir partide tanıştığı kendisinden yaşça büyük ve zengin bir adam olan Soner’e aşık olur ve daha sonra onun isteği üzerine, fiziksel engelli olan kardeşi Murat ile anlaşmalı bir evlilik yapar.

Yeni Osman olma fikrine çabuk alışabildiniz mi?

Önce televizyona bir iş yapma fikrine alışmam gerekiyordu. Şehir Tiyatroları oyuncusuyum. Tiyatronun yanında bir de televizyon işi yapmak daha başat bir seçimdi benim için. Ona alıştıktan sonra diziye ve role alışmam kolay oldu.

İzleyici Osman’ın deyim yerindeyse kısa pantolonlu halini biliyor. Bu, sıfır kilometre bir karakteri oynamaktan ne kadar farklı?

Normalde oyuncular bir role çalışacakları zaman o insan neden böyle, küçüklüğünde neler olmuş olabilir gibi şeyler düşünür. Kafamızdan hikayeler uydurur, o hikayelerin üzerine de rolü inşa ederiz. Burada karakterin geçmişi var, geleceğini kurmak gerekiyor. Bir oyuncu için bence güzel bir sınav. Benim için de rolü çekici hale getiriyor.

Karakterinin belli noktalarının önceden çizilmiş olması yaratıcılığınızı sınırlıyor mu?

Yer yer artırıyor, yer yer sınırlıyor. İlk aklınıza gelen şeyi yapmanıza engel oluyor bu durum. Diziyi daha önce izlemiyordum. İlk aklıma geleni yapmamak için sonradan bol bol izledim. Küçük Osman’ın psikolojik haritasını çıkarmaya çalıştım.

Osman’ı bilmiş ama bir o kadar da sempatik bir çocuk olarak tanıdık. Nasıl bir genç olacak şimdi?

Küçük Osman’ın çocuk olmasının getirdiği bir sevimlilik vardı tabii. Ailede yaşanan multi-trajik olaylara rağmen Osman’ın sevimliliği devam ediyordu. Ama 16-17 yaşına gelmiş bir genç için bunun hâlâ böyle olması biraz zor. Çünkü o yaşananlar birike birike bir yere geliyor.

Fragmanlar yayınlanmaya başladıktan sonra nasıl tepkiler aldınız?

İnsanlarda biraz “Küçük Osman çok sevimliydi, şimdi ne olacak?” gibi kaygılar var sanıyorum. Bu mutsuzluğun haklı sebepleri de olabilir. Ama yapacak bir şey yok; Osman büyüdü (gülüyor). Dizi başladıktan sonra memnun olacakları yanlar da olacaktır mutlaka.

Sizin küçüklüğünüzle benzeşen yanları var mı Osman karakterinin?

Ben hiç benzemezdim ona.
Çok mutluydum çocukken. Utangaç bir çocuktum. Yakın çevrem dışındakilerle çok fazla bir diyaloğum yoktu ama yakın çevremdekiler için belki ben de bir küçük Osman’dım. Her ailenin küçük çocuğu o ailenin Osman’ıdır aslında.  Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları