Orduspor’dan transfer açıklaması

Orduspor’dan transfer açıklaması
eca-star-reklam

Orduspor'dan transfer açıklaması

Yıldırım, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, teknik direktör Hector Cuper’in verdiği rapor doğrultusunda, biri yerli, diğeri yabancı olmak üzere iki transfer gerçekleştirdiklerini belirtti.

Transfer konusundaki çalışmaları gelecek hafta kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade eden Yıldırım, ”Ancak bugün itibariyle henüz netleşen bir olay yok. Alınan ve alınacak futbolcularla ilgili teknik direktörümüz Hector Cuper’e güvenimiz tam. Çünkü kendisi çok tecrübeli ve kaliteli bir isim. Biz de onun verdiği rapor doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Yıldırım, altyapı çalışmaları kapsamında Barcelona ve Arsenal kulüpleri ile gerekli görüşmelerin yapıldığını vurgulayarak, önceki hafta iki kulüp yöneticilerinin Ordu’ya gelip Orduspor tesislerinde incelemelerde bulunduğunu, iki kulüpten biriyle anlaşma yapacaklarını, o kulübün de kendi altyapı sistemini Ordu’da kuracağını kaydetti.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları