Orduspor’da transfer

Orduspor’da transfer
eca-star-reklam

Orduspor'da transfer

Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, Almanya’dan bir Türk oyuncuyu Türk futboluna kazandırdıkları için mutlu olduklarını söyledi.

ŞAMİL GELDİĞİ TAKIMIN KAPTANIYDI

Teknik direktör Hector Cuper’ın, Şamil Cinaz’ı izlediğini ve alınmasını çok istediğini belirten Türkmen, ”Şamil, kendi takımının kaptanıydı. İlk defa Türkiye’ye geliyor. 1 metre 88 santimetre boyundaki orta saha oyuncusu Şamil’in takımımıza çok faydası olacağını düşünüyoruz. Oyuncuyu, 225 bin avro olan bonservis bedelini de ödeyerek alıyoruz” diye konuştu.

ORTA SAHADA REKABET OLACAK

Orta sahada büyük bir rekabet yaşanacağını dile getiren Türkmen, ”O bölgede önemli oyuncularımız var. Şamil de bu rekabete katılacak. Daha önceden o bölgeye Nizamettin’i de almıştık. Onur ve Ali de o bölgede oynuyor” dedi.

İNŞALLAH MİLİ TAKIMA GİDER

Türkmen, önemli bir oyuncu kazandıklarını vurgulayarak, şunları söyledi:

”Şamil inşallah Orduspor formasıyla milli takıma gider. Kendisinden o kadar umutluyuz. Almanya’da ikinci liginde oynayan oyuncuların, Türk Milli Takımı’na ne kadar önemli katkı yaptığını hepimiz görüyoruz. Türk futbolunun çok önemli bir futbolcu kazandığını düşünüyorum.”

Türkmen, istedikleri her oyuncuyu aldıklarını ve transferlerde sona yaklaştıklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları