Operatörler arasında iPhone 5 rekabeti

Operatörler arasında iPhone 5 rekabeti
eca-star-reklam

Türkiye’nin 3 GSM operatörü iPhone 5 savaşına hazırlanıyor. Türkcell, Vodefone ve Avea 14 Aralık’ta iPhone 5 satacaklarını ilan etti.

FİYAT VE KAMPANYA AÇIKLANMADI

3 operatörde henüz fiyat ve kampanya konusunda açıklama yapmazken, tahmini olarak fiyatların 2200-2500 lira arasında olması bekleniyor. 19 Eylül tarihinde tanıtılan iPhone 5, önceki iPhone’larda olduğu gibi yine uzun bir gecikmenin ardından Türkiye’ye geldi. Kullanıcılar operatörlerin belirlediği tarifeler üzerine cihazlarını temin edebilecek.

iPHONE 5’İN ÖZELLİKLERİ

10.1 cm ekran genişliği olan iPhone 5, gelişen kamerası, üç mikrofonu ve Retina Display görüntü özelliğiyle standart özelliklerde de iPhone 4S’i geride bırakıyor. Yeni iPhone, eskisine göre 112 gram daha hafif. Eski modelin yüzde 18’i kadar daha ince. Kalınlığı sadece 7.6 mm olan iPhone 5, bugüne kadar yapılan en ince akıllı telefon.Yeni kamera. Yüzde 40 daha hızlı fotoğraf çekimi. 8 mega piksel sensör. 3264×2448 çözünürlük. 5 katmanlı lens. f/2.4 lens yuvası. Eski modele göre yüzde 25 daha küçük.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları