Nalan ekranlarda Yeşilçam rüzgarı estirecek

Nalan ekranlarda Yeşilçam rüzgarı estirecek
eca-star-reklam

Türk Pop müziğinin özel sesi Nalan, şimdi eğitimini aldığı Türk Musikisi’ni televizyon ekranlarına taşıyor. Nalan’ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanacak ilk televizyon projesinde unutulmayan filmler ve unutulmayan müzikler yeniden bir araya gelecek, Yeşilçam rüyası Nalan’ın sesiyle tekrar tekrar yaşanacak.

Nalan, her Cuma akşamı Nalan ile Mavi Boncuk programıyla sevenlerinin karşısında olacak.

Aradan geçen onlarca yıla rağmen etkisini yitirmeyen, insana dair duyguların en saf, en temiz, en gerçek halinin tezahürü olması sebebiyle geçmişe öykünmemize sebep olan sinema klasiklerinin en can alıcı sahneleri ve yüreklerden silinmeyen şarkıları Nalan ile Mavi Boncuk’ta buluşuyor.

KLASİKLEŞEN 100 ŞARKIYI YENİDEN SESLENDİRDİ

TRT Müzik ekranlarında her Cuma akşamı yayınlanacak Mavi Boncuk programının ilk sezonu için filmlerle hayatımıza giren ve klasikleşen 100 şarkı Nalan tarafından yeniden seslendirildi. Eski günlerin aile gazinolarını çağrıştıran nostaljik bir dekorda gerçekleştirilen çekimlerde gerçeğine ve dönemine birebir uygun bir atmosfer yaratıldı. Hatta ses sistemi ve orkestrasyon bile aynı şekilde hazırlandı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları