Muhteşem Yüzyıl’da yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm

Muhteşem Yüzyıl’da yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm
eca-star-reklam

Muhteşem Yüzyıl'da yeni Hürrem Sultan Vahide GördümVahide Gördüm ve Muhteşem yüzyıl, Hürrem sultan Vahide Gördüm’mü oldu. Muhteşem yüzyıl ve Vahide Gördüm Hurrem Sultan rolünde oynayacak. Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem karakterini canlandıran Meryem Uzerli‘nin diziden olaylı bir şekilde ayrılmasından sonra ‘Yeni Hürrem kim olacak’ sorusu ortaya çıkmıştı. Dizide yeni Hürrem Sultan rolünün Vahide Gördüm‘ün oynayacağı iddiası gündeme gelmişti.

Yeni Muhteşem Hürrem Sultan Vahide Gördüm Kimdir ?

Muhteşem Yüzyıl 103. bölüm izle. Muhteşem Yüzyıl 103. bölüm fragman izle. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem kayıp. Şehzade Mustafa nasıl ölüyor? Muhteşem Yüzyıl 102.Bölüm 2.Fragman İzle. Star TV’nin beğenilen dizisi Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 102.Bölümü ile 19 Haziran Çarşamba akşamı Star’da.

Muhteşem Yüzyıl 103. Bölüm Sezon Finali izle – Şehzade Mehmet Nasıl Öldü

Muhteşem Yüzyıl‘ın Çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümünde  bu soru cevabını buldu ve yeni Hürrem görüntüsüyle olmasa da sesiyle ortaya çıktı. Muhteşem Yüzyıl‘ın yeni Hürrem Sultan‘ının Vahide Gördüm olduğu bu akşam kesinleşti.

Yayınlanan son 2 bölümde ise Hürrem kayıplara karıştı. Ta ki son bölümün son sahnesine kadar. Son sahnede Hürrem’e hayat veren dublör arka plan görüntüsüyle ekrana geldi. Ekranda duyulan ses ise Vahide Gördüm‘e aitti.

Muhteşem Yüzyıl‘da yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm izle

Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm Fragmanı izle

Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm 1.Fragman Tıkla İzle. Star TV’nin beğenilen dizisi Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm 1.Fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 103.Bölümü ile 19 Haziran Çarşamba akşamı Star’d

Muhteşem Yüzyıl 103. yeni bölüm sezon finali ile 19 Haziran 2013 Çarşamba akşamı saat 20.00 da Star TV ekranlarında olacak. Muhteşem Yüzyıl’da sezon finali heyecanı…

Şehzade Mustafa nasıl öldürülüyor? Muhteşem Yüzyıl Şehzade Mustafa ölümü izle. Şehzade Mustafa ölümü nasıl oluyor?
Şehzade Mustafa 1515 yılında Manisa’da doğmuştur. Babası Kanuni Sultan Süleyman annesi Mahidevran Sultandır.

Şehzade Mustafa yaptığı başarılı işler ve babasına layık tam bir erkek evlat olması Hürrem Sultan’ı çileden çıkarmıştır. Bu yüzden Şehzade Mustafa’ya oyunlar kurup babasının gözünden düşmesini sağlamaya çalışmıştır.
Sulatna Süleyman’ı sürekli oğlu hakkında dolduran paşalar emellerine ulaşmıştır. Saruhan, Amasya ve son olarak Konya Sancak Beyliğine atadığı oğlunu Konya’da öldürtmüştür.

Şehzade Mustafa, Nahçivan Seferi sırasında babası huzuran çağırır. Oda bu çağrıya uyup babasının karşısına çıkmaya hazırlanır. Şehzade Mustafa’yı birisi oka sarıp gönderdiği mektupla uyarır. ” Baban seni öldürecek” diye bir not yazılıdır. Fakat Mustafa bunun bir tuzak olduğunu düşünür ve babasının kendisine böyle bir şey yapmayacağından emindir.

Kanuni’nin huzuruna çıkmak için babasının otağına girer. İçeride bir perde vardır ve perdenin arkasında da babası Kanuni, daha ne olduğunu anlamadan etrafını saran dilsiz askerler Şehzade Mustafa’nın boğazına bir ip ile sıkıp boğmaya çalışırlar. Babasına feryad eden Mustafa, Kanuni’nin gözleri önünde öldürülür.
Şehzade Mustafa 6 Ekim 1553 yılında öldürülmüştür. Babasının tahtına göz dikmesi ve devlete isyan suçundan öldürüldüğü söylenir…
Muhteşem Yüzyıl’da yıllar ilerler.. Bir yandan imparatorluğun görkemi ve ihtişamı, diğer yandan da iktidar kavgası büyür. Sultan Süleyman’ın huzurla yaşadığı saray artık büyük kanlı çatışmalara gebedir.

Muhteşem Yüzyıl 102. bölümde olaylar artık hızla işleniyor. Muhteşem Yüzyıl 103. bölümde sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Muhteşem Yüzyıl 102. bölümde Hürrem ortalardan kayboluyor? Şüpheli olarak Şehzade Mustafa’ya kardeşleri ” bu işte senin parmağın mı ” var diye. Şehzade Mustafa bu olaylar hiçbir ilgisi yokken bir anad kendini olayların içinde bulur.
Kanuni Sultan Süleyman, Şehzade Mustafa’dan şüpheleniyor mu? Hürrem nerede? Muhteşem Yüzyıl 102. bölümde neler oluyor?

Kanuni Sultan Süleyman ”Hürrem günlerdir kayıp ve hiç kimse nerede olduğunu bilmiyor, öyle mi? Mihrimah Sultan: Ona bu hakareti reva görenler şuan aramızda!Sultan Süleyman: Eğer bu hakaretle uzaktan yakından bir alakanız varsa yemin ederim bedelini canınızla ödersiniz!” der. Saray ayağa kalkmış bir şekilde herkes her yerde Hürrem’i aramaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları