Muhteşem Yüzyıl’da Malkoçoğlu’nun dönüşü muhteşem oldu

Muhteşem Yüzyıl’da Malkoçoğlu’nun dönüşü muhteşem oldu
eca-star-reklam

Muhteşem Yüzyıl'da Malkoçoğlu fırtınasıStar TV’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisine geri dönen ve düştüğü pusudaki dövüş sahneleriyle dikkat çeken Malkoçoğlu damga vurdu.

Cüneyt Arkın’ın Malkoçoğlu filmlerini aratmayan sahneler, sosyal medyada da gecenin en çok konuşulan konularından biri oldu.

Muhteşem Yüzyıl’da Malkoçoğlu fırtınası-izle.  Burak Özçivit’in dönüşü muhteşem oldu. Bu sezonun en çok tartışılan dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl’ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı.

Bu sezonun en çok tartışılan dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl’ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı.

HÜRREM DÜŞMAN ÇATLATTI Pargalı’nın ölümü sonrası sarayda dengeler değişirken, Hürrem Sultan gücünü herkese göstermenin gururunu yaşıyor. Pargalı’nın infazı sonrası sarayda eğlence tertip eden Hürrem, adeta düşman çatlattı.

Muhteşem Yüzyıl’da Malkoçoğlu rüzgarı izle
MALKOÇOĞLU BOMBASI

Gecenin bir diğer bombası ise diziye geri dönen ve düştüğü pusudaki dövüş sahneleriyle dikkat çeken Malkoçoğlu oldu. Cüneyt Arkın’ın Malkoçoğlu filmlerini aratmayan sahneler, sosyal medyada da gecenin en çok konuşulan konularından biri oldu. Gidişi sessiz olan Burak Özçivit de diziye aksiyon dolu bir geri dönüş yapmış oldu.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları