Muhteşem Yüzyıl’da erken final!

Muhteşem Yüzyıl’da erken final!
eca-star-reklam

muhtesem yuzyıl dizisiMuhteşem Yüzyıl dizisi ne zaman final yapıyor? Meryem Uzerli’de son durum ne?

Star Tv’nin büyük izleyici kitlesi bulunan dizisi Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan skandalı belirsizliğini koruyor. Muhteşem Yüzyıl dizisi ne zaman final yapıyor? Meryem Uzerli’nin gitmesiyle Muhteşem Yüzyıl’ın sezon finali 1 hafta erken yapılıyor. Rol arkadaşları Meryem Uzerli’ye ulaşamadıklarını söylüyor. 

Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan krizi belirsizliğini koruyor.

Vatan gazetesinin haberine göre; Meryem Uzerli’nin ani bir kararla Almanya’ya gitmesiyle 1 hafta ara verilen çekimler dün itibariyle başladı. Dizinin diğer oyuncuları 101. bölüm için kamera karşısına geçti.

 

MERYEM UZERLİ İSTANBUL’DA MI?

 

Meryem Uzerli olmadan tamamlanacak bölüm için çalışma saatleri uzatıldı. 104. bölümde bitirilmesi düşünülen dizinin 103’te sezon finali yapmasına karar verildi. Set çalışanlarının 1 bölüm eksik alacakları ücret yüzünden moralsiz ve üzgün olduğu öğrenildi.

 

Rol arkadaşları ise telefonla bir türlü ulaşamadıkları Meryem Uzerli’yi aramaktan vazgeçti. Derin bir sessizliğini hakim olduğu sette gözler yapımcı Timur Savcı’nın vereceği karara çevrildi.

 

”MÜCADELE EDECEĞİM” DEMİŞTİ

 

Tükenmişlik Sendromu” teşhisiyle Berlin’e gittiği iddia edilen Uzerli uzun dizi sürelerinden dert yanmış “Bundan sonra oyuncu hakları için mücadele edeceğim” demişti.

 

AVUKATLAR DEVREDE

 

TİMS Yapım’ın avukatlarının bugün Meryem Uzerli’nin babası Hüseyin Uzerli’yle görüşeceği öne sürüldü.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları