Menü
Kategoriler
http://www.cabadak.com/wp-content/uploads/muhtesem_yuzyil-dizisi.jpg
Muhteşem Yüzyıl Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?
13 Ağustos 2011 Genel

http://www.cabadak.com/wp-content/uploads/muhtesem_yuzyil-dizisi.jpg

Muhteşem yüzyıl ne zaman başlayacak? Muhteşem yüzyıl yeni bölüm, yeni sezon fragmanı izle, muhteşem yüzyıl 25. bölüm ne zaman başlayacak? muhteşem yüzyıl 25. bölüm fragmanı, Geçen sezonun flaş dizilerinden olan muhteşem yüzyıl yeni sezon hangi kanalda ne zaman başlayacak?muhteşem yüzyıl 2. sezon ne zaman başlayacak?

Kanuni Sultan Süleyman dönemini konu alan ‘Muhteşem Yüzyıl’ adlı dizi yeni sezonda da yine her çarşamba saat 20:00 da bir önceki haftanın bölümünün özetiyle birlikte Show TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Muhteşem Yüzyıl Dizisi’nin yeni sezon bölümlerinin eylül ayı sonunda ekim ayı başında yayında olması beklenmektedir.

2011 Yeni Sezon Diziler – Yeni Başlayan Diziler Hangi Kanalda Oynuyor

Sevilen dizide özellikle Valide Sultan ve Hürrem Sultan’ın yüzükleri, yüzüğü, gerdanlıkları ve kıyafetleri çok dikkat çekmektedir.

Tims Productions tarafından çekilen ve Show TV’de ekrana gelecek olan dizinin oyuncu kadrosu büyük oranda netleşti. Daha önce Fahriye Evcen’e teklif edilen Hürrem Sultan rolünde Almanya’dan adı açıklanmayan bir oyuncu yer alacak. Gerek yapımcı firma gerekse yayıncı kuruluş dizi hakkında bilgi vermekten kaçınırken Halit Ergenç’in Kanuni Sultan Süleyman’ı, Nebahat Çehre’nin ise Valide Sultan’ı oynayacağı projede Okan Yalabık da rol alıyor.
muhtesem yuzyil dizisi meryem uzerli resimUzun bir hazırlık aşamasından geçen dizinin senaryosunu Meral Okay yazıyor. Pek çok tarih ve sanat danışmanının görev aldığı dev projenin kostüm ve mekân çalışmaları bir yılı aşkındır sürüyordu.

Dizinin ne zaman başlayacağı konusunda yapımcı şirket ve Show TV kesin bir tarih vermemekle beraber Muhteşem Yüzyıl Dizisinin yılbaşından sonra yayında olacağı konuşulmaktadır.

muhteşem yüzyıl ne zaman başlayacak. muhteşem yüzyıl ne zaman başlıyor. muhteşem yüzyıl yeni sezon ne zaman başlayacak, muhteşem yüzyıl 2 sezon ne zaman başlayacak, muhteşem yüzyıl 2sezon ne zaman başlayacak. muhteşem yüzyıl yeni bölüm ne zaman, muhtesem yüzyil ne zaman baslayacak, muhteşem yüzyıl yeni sezon ne zaman başlıyor, muhteşem yüzyıl ne zaman başlayacak 2011, muhteşem yüzyıl 2 sezon ne zaman başlıyor, muhtesem yuzyil ne zaman baslayacak, muhteşem yüzyıl yeni sezonda neler olacak, muhteşem yüzyıl ne zaman başlıyo, muhteşem yüzyıl ne zaman başlıcak, muhteşem yüzyıl nezaman başlayacak

 

Bir Cevap Yazın
*