Muhteşem Yüzyıl 55.Bölüm Fragmanı İzle

Muhteşem Yüzyıl 55.Bölüm Fragmanı İzle
eca-star-reklam

muhtesem yuzyıl dizisiÇok sevilen en çok izlenen tarihi dizi Muhteşem yüzyıl 55.bölüm fragmanı izle, Muhteşem yeni yüzyıl fragman izle, Muhteşem yüzyıl son fragman bölüm izle, 13 Nisan Muhteşem yüzyıl  izle,55.bölüm fragmanı star tv ekranlarında sabırsızlıkla bekleniyor, Muhteşem yüzyıl 55.bölüm fragman yayınlanmadı. Muhteşem yüzyıl 55.bölüm fragmanı, Muhteşem yüzyıl izle, Muhteşem yüzyıl son bölüm izle, 13 Nisan Muhteşem yüzyıl 55.bölüm fragmanı star tv ekranlarında sabırsızlıkla bekleniyor.

Muhteşem yüzyıl en son bölüm ile nefesleri kesti. Star tv ekranlarının sevilen dizisi olan muhtşem yüzyıl ‘da siyaset oyunları ön planda yer almaya başladı. Muhteşem yüzyıl en son bölüm ‘de neler yaşandı;

ŞEHZADE MUSTAFA KURTULDU

Hürrem sultan’ın gizli ajanı olan efsun hatun, Şehzade mustafa’nın en gözde cariyeleri arasında yer almasında en büyük pay Hürrem sultan. Bütün yaşananları kendine anlatması için yanına yerleştirildi. Hürrem sultan ile Şehzade mustafa arasında başlayan kavgalar sonrasında Hürrem sultan, bir zehir yaptırarak efsun hatun’a verdi. Efsun hatun, Şehzade mustafa ‘yı çok sevdiği için planını yapmak istemedi ama Hürrem’den korktuğu için bir şey yapmadanda rahat edemedi. Efsun hatun, şehzade’nin yemeğine attı zehir’i tam yemek üzere iken bir kaşık aldı ve daha sonra yaptığı hatayı anlayınca bir kaşıktan sonra bahane ile yemeği dökerek Şehzade’nin ölmesini engellemiş oldu. Sadece sabaha kadar yüksek ateş ile atlatmış oldu.

Muhteşem Yüzyıl 55.Bölüm fragman izle

Sultan Süleyman ağır bir kriz geçirir. Hekimler onun sağlığı hakkında umut vermezler. Muhteşem Yüzyıl 55. Bölüm 2. Fragmanı Tıkla izle

Hürrem sultan hain planı işe yaramayınca sinirlendi ve tekrar efsun hatun’a yeni bir zehir hazırlandı ve tekrar şehzade mustafayı öldürmek için harekete gececekler. Ama buna efsun hatun’un hiç gönlü yok. çünkü şehzadeyi, Efsun hatun çok seviyor.

AY BİGE HATUN KIRIM’A GİDİYOR

Ay bige hatun kırım’a gitmesine sultan süleyman izin verdi. Vali bey, Ay bige hatun’un korumasını bizzat istedi. Şehzade mustafa’nın annesi mahidevran bu işe rızası yok. Çünkü hürrem’in oyunlarına maruz kalmak istemiyor.

ŞEHZADE CİHANGİR’İN TEDAVİNE BAŞLANIYOR

Muhteşem yüzyıl geçen bölüm ‘de Şehzade cihangir’in hastalığı belli oldu. Yattığı zaman ağlıyor ayağa kalktığı zaman ağlaması kesiliyordu.hekimler Şehzade cihangir’in kambur olduğunu açıklayınca Sultan süleyman ve hürrem yıkılmıştı. hekimler tedavi için ama zor bir tedavi için Sultan süleyman’dan müsade aldılar fakat buna hürrem sultan’ın hiç gönlü yok

Şehzade Cihangir Kimdir? Neden Öldü?

Kanuni Sultan Süleyman’ın, Hürrem Sultan’dan olan 4. erkek çocuğudur. Cihangir’in doğuştan kamburu ve başka fiziksel hastalıkları bulunuyordu. Şehzade Mustafa’nın ölümünden sonra üzüntüden öldüğüne dair rivayetler bulunmaktadır.

PARGALI İBRAHİM PAŞA’DAN AKIL ALMAZ PLAN

Geçen bölüm ‘de tekkecilere yaptıklarından sonra ertesi günü matrakçı Nasuh efendi divan heyeti öncesi pargalı’ya hesap sormak istedi . nasuh efendi yanlış yaptığını ibrahim paşa bağırarak saraydan kovmuştu. Nasuh efendi ‘de koruduğu tekkecilere giderek onlara sığınmıştı. vali bey, tekkeye geldiğinde geri dönmesini söylemişti fakat onu bile dinlememişti. Herkes İbrahim paşa ile Nasuh efendi arası bozuk olarak düşünmüştü. Pargalı ibrahim paşa yaverlerine tekkeye gidip nasuh efendiyi saray’a getirdi. Odada pargalı ve Vali bey vardı. Vali bey’iin karşısında pargalı, Nasuh efendinin kellesini alacağım deyince vali bey onu korumak istedi. Ama asıl gerçek ortaya çıktı. Nasuh efendi bir görev ile tekkeye girdiğini aralarına sızdığını gören vali bey şaşırdı.Muhtesem Yuzyil Mehmet Gunsur Halit Ergenc

NASUH EFENDI YAKALANDI

Pargalı ibrahim paşa, bir oyun ie nasun efendiyi tekke ‘nin iççine soktuktan sonra efendilerinin kim olduğunu öğrenmeye çalıştı fakat numarası çok çabuk piyasaya çıktı.

İBRAHİM PAŞA ZOR DURUMDA

İbrahim paşasarayından eşi ve çocukları ile ayrılırken yolda karşısında tekkecilerden bir kişi çıktı ve ibrahim paşa’ ya rest çekti. pargalı dayanamayıp kellesini aldı. Ağaçların altında saklanan diğer adamlar çıktı piyasaya ve az adamla yakalanan ibrahim paşa neler yapacak göreceğiz.

SULTAN SÜLEYMAN ÇÖKTÜ

Sultan süleyman, oğlu şehzade cihangir’in kambur olacağını duyduktan sonra tedavi için hekimhaneye yatırdı. Tam içeri girdiğinde hürrem nefes alamıyor diye bağırdı. hekimler son anda cihangir’i kurtardı fakat Sultan süleyman han hazretleri daha fazla bu durumlara dayanamayıp bayıldı.

Muhteşem yüzyıl 55.bölüm fragmanı yayınlandı. Bir çok sorunun cevabı ortada kaldı. Muhteşem yüzyıl yeni bölüm fragmanı çıkar çıkmaz eklenecektir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları