Muhteşem Yüzyıl 112. yeni bölüm

Muhteşem Yüzyıl 112. yeni bölüm
eca-star-reklam

Mehmet Gunsur Muhtesem YuzyilMuhteşem Yüzyıl’ın bir önceki bölümünde Nazenin, bir erkek çocuk dünyaya getirince tüm dengeler alt üst olmuş özellikle de Fatma ile Hürrem arasındaki savaş kaldığı yerden devam etmeye başlamıştı.

Verilen emir üzerine sancakları tek tek dolaşarak teftiş eden Matrakçı’nın sunduğu raporu açıklarken şehzadeler arasında ayrım yaptı.

Mustafa ile Bayezıt’ın kabahatlerini gizleyen Matrakçı Selim’in dava meselesini Süleyman’a aktarırken Selim de babasının durumdan haberdar olmasını Bayezıt’a bağladı ve Süleyman’a Bayezıt’ı suçlayan bir mektup yazdı. Mahidevran’ın tüm engellemelerine rağmen Nisa’yla nikah kıyan Mustafa, geleceğini tehlikeye atarken Atmaca da Mihrünnisa hakkında korkunç bir emir aldı.

Bayezıt’ın Huricihan’ı görmek için payitahta gelmesi Süleyman’ı öfkelendirirken Huricihan’ın Süleyman’a hediyesi onu geçmişle yüzleştirdi. Mihrimah ile Rüstem’in evliliklerini bozmak için harekete geçen Fatma, planlarını devreye sokarken Rüstem de Barbaros’tan kurtulmak için çaba sarf etmeye devam etti.e

 

Süleyman ise aldığı bir haberle kedere boğuldu.
Muhteşem Yüzyıl 112. Bölümde tüm şehzadeler Barbaros’un cenaze merasimi için sarayda toplanırken diğer yandan yeni Kaptan-ı Derya’nın kim olacağı merakla beklenecektir. Donanmanın desteğine ihtiyaç duyan her iki taraf da kendi adaylarının seçilmesi için rekabet içine gireceklerdir.
Süleyman, şehzadeleri Bayezıt ile Selim arasındaki gerginliğin farkına varırken Mihrimah Sultan da kardeşlerin arasındaki bu gerginliği sonlandırmak için girişimde bulunacaktır. Mihrimah Sultan’ın barış için düzenlediği yemek adeta bir felaketle sonuçlanacaktır. Atmaca, bir türlü istemese de Mustafa’nın istikbali için Mihrünnisa’nı öldürme emrini yerine getirmeye karar verecek ancak bunu anlayacak olan Mihrünnisa’nın korkunç sürpriziyle karşılaşacaktır.

Selim, Mustafa, Bayezıt ve Cihangir’in samimi olmalarından rahatsızlık duyarak üçünün kendisine cephe aldıklarını düşünecektir. Onun bu düşüncesi Süleyman’a beklenmedik bir teklif sunmasına sebep olacaktır.

Diğer yandan Cevher’in evinde misafir olan Sümbül, bir sırrı ağzından kaçırarak elinde olmadan bir gerçeği Fatma’nın öğrenmesine sebep olacaktır. Ortaya çıkan bu sır saraydaki dengeleri alt üst ederken Hürrem için de yeni bir kabusun başlangıcıdır!
Muhteşem Yüzyıl 112. Bölümüyle 20 Kasım Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında!
Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm özeti, muhteşem yüzyıl 112. bölüm izle, muhteşem yüzyıl 112. bölüm fragmanı, muhteşem yüzyıl 112. bölüm fragmanı izle, muhteşem yüzyıl 112. bölümde neler yaşanacak, muhteşem yüzyıl son bölüm, muhteşem yüzyıl yeni bölüm, muhteşem yüzyıl 112. bölüm hd fragmanı

Stargundem.com

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları