Muhteşem Yüzyıl 104. Yeni Bölüm Özeti

Muhteşem Yüzyıl 104. Yeni Bölüm Özeti
eca-star-reklam

Muhtesem Yuzyil Merve Bolugur Nurbanu SultanGeçen sezonda ilgi ve merakla izlenen tarihi dizi Muhteşem Yüzyıl 104.bölüm fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 104.bölüm yeni fragmanlar izle.  Muhteşem Yüzyıl 104.bölüm yeni fragmanları sizlerle. Star tv Muhteşem Yüzyıl dizisi yeni sezonda yayınına devam edecek.

Yeni sezonda Nurbanu Sultan rolünde Merve Boluğur‘da rol alacak

Muhteşem Yüzyıl 104. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 104. Yeni Bölüm fragmanı ve özeti .Muhteşem Yüzyıl 104. Yeni Bölüm yeni sezondan kareler ve fragmanı videosu izle.Muhteşem Yüzyıl 104. Yeni Bölüm 18 eylül çarşamba akşam starda..

İmparatorluğun zirve yıllarında yaşanan taht kavgalarını ve entrikaları konu alan Muhteşem Yüzyıl, dördüncü sezonuyla izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.Son Sezon 18 Eylül Çarşamba 20.00

Türkiye nin merakla ve ilgi ile izlediği Muhteşem Yüzyıl dizisi son bölümünde heyecan yine doruktaydı. Muhteşem Yüzyıl dizisi yaz sezonunda başlamasına rağmen türk televizyonlarına ve internette en çok izlenen çok aranan ve tıklanan diziler arasında yerini buldu.

Ekranların tutkusu ve vazgeçilemeyen tutkusu haline gelen dizisi Muhteşem Yüzyıl İlk olarak Star Tv tv de seyircisiyle buluştu ve dizi macerasına son sürat devam ediyor. Star Tv tv nin gözdesi Muhteşem Yüzyıl konu olarak Aşk ,entrika ,sevgi, ihanet,birliktelik gibi konuları ile Türkiyedeki seyirci kitlesinde merak uyandırdı.

Muhteşem Yüzyıl yeni bölümleri ile her hafta Salı akşamları kendi gününde ve saatinde ekranlara geliyor. Muhteşem Yüzyıl 104. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı . Her geçen bölümü kaçınılmaz bir tutku haline gelen Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm de nefesler yine kesilecek gibi…

Türk televizyonlarının rekortmen dizisi haline gelen Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü  yayına başlayacak

Muhteşem Yüzyıl 104. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların vazgeçilemeyen dizisi Muhteşem Yüzyıl son bölümde , dizi severler yine unutulmayacak müthiş sahnelere tanıklık etti.Muhteşem Yüzyıl yayınlandığı andan itibaren her hafta en çok izlenenler arasında…

Dizi severler, Bir AşkHikayesi’ı çarşamba akşamı dizi bittikten sonra bir sonraki haftayı ,yani yeni bölümlerini adeta iple çekiyor. Türkiye nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl Yeni Yaz sezonuna müthiş başladı. Türkiye nin aşk kokan dizisi Muhteşem Yüzyıl Yeni bölüm merakla bekleniyordu. Muhteşem Yüzyıl 104. bölümde neler yaşanacak? Muhteşem Yüzyıl 104. Yeni bölüm 18 Eylül 2013 çarşamba akşamı Star Tv tv ekranlarından naklen yayınlanacak.

Muhteşem Yüzyıl 104. bölüm yeni sezon …
46 yıllık hükümdarlığı süresince Osmanlı topraklarını en geniş sınırlarına ulaştıran, sınırları kıtalara ulaşan cihan imparatorluğunu yöneten Kanuni Sultan Süleyman’ın muhteşem yıllarını ve Hürrem Sultan’a olan büyük aşkını anlatan Muhteşem Yüzyıl 4. sezon fragmanı yayınlandı.

İmparatorluğun zirve yıllarında yaşanan taht kavgalarını ve entrikaları konu alan dördüncü sezonunda Muhteşem Yüzyıl’ın kadrosu, tıpkı anlattığı dönem gibi gücüne güç katıyor.

Batı’ya İstanbul Antlaşmasıyla egemenliğini kabul ettiren, Doğu’da ise doğal sınırlarına ulaşan ve ekonomik anlamda da güçlenen Osmanlı’nın artık en önemli gündemi taht kavgalarıdır.

Halit Ergenç’in canlandırdığı Kanuni Sultan Süleyman’ın tahtının en güçlü varisi Şehzade Mustafa olarak izlediğimiz Mehmet Günsür’ün yanı sıra yeni sezonunda amansız taht kavgalarıyla izleyicisini ekrana kilitleyecek dizide Şehzade Beyazıd karakterini Aras Bulut İyemli, Şehzade Selim’i karakterini ise Engin Öztürk oynuyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları