Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm Fragman İzle 05 Haziran

Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm Fragman İzle 05 Haziran
eca-star-reklam

muhtesem yuzyıl dizisiSevilen ve ilgi ile izlenen tarihi dizi olan Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem ekranda olacak mı? Muhteşem Yüzyıl 101. bölüm fragman izle. Muhteşem Yüzyıl 101. bölüm fragmanını sitemizde izlenebilir. Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm Fragman yeni bölümde Hürrem rol alacak mı? Muhteşem Yüzyıl 101. bölüm 05 haziran çarşamba izle. Muhteşem Yüzyıl izle. Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm fragmanı

Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapıyor? Muhteşem Yüzyıl 101. bölüm ne zaman? Muhteşem Yüzyıl 101. bölüm yayınlanacak mı? Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem geliyor mu?

Muhteşem yüzyıl 101.bölüm’de sultan süleyman çok önemli bir karar vererek şehzade mustafa‘yı manisa’dan amasya sancağına gönderiyor.Bu olay onun gözden düştüğünün bir göstergesi.Hürrem ve damat rüstem paşa ortaklığının oynadıkları oyunların meyvelerini almaya başladılar.

Hiçbir suçu olmamasına elçi ile çok kısa görüşüp onları kovmasına rağmen şehzade mustafa yeniçeri ocağının ve halkın istememesine rağmen bu taht yolundan uzaklaştırma ile karşı karşı kalıyor.Bu durum onu ölüme kadar getirecek

Muhteşem Yüzyıl 101. bölüm fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Sultan Süleyman, Şehzade Mustafa’yı karşısına çağırtıyor. Mustafa için artık zor zamanalar başlıyor.

Muhteşem Yüzyı, Hürrem nasıl bir oyun hazırlığı içinde. Mahidevran’a Hürrem ne yapıyor? Öfkeli olan Mahidevran Sultan , oğlunun düştüğü durum için neler yapıcak?

Şehzade Mustafa görevinden neden alınıyor? Düşma elçisiyle görüşmesine çok öfkelenen Sultan Süleyman, yeni görevi Amasya Sancak Beyi olarak tayin ediyor.

Artık Muhteşem Yüzyı’da yavaş yavaş finale doğru ilerleniyor.Meryem Uzerli’nin diziden ayrılmasıyla 103. bölümde final yapılma kararı alındı.

MUHTEŞEM YÜZYIL 101. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

Muhteşem Yüzyıl 100. bölüm özet
Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta ölüm kol geziyor.. Mihrimah ile Rüstem’in kızı kaçırılıyor. Kızını kaçıranın Nigar olduğunu öğrenen Rüstem, deliye dönüyor. Hürrem Şah Sultan’ı tehdit ediyor. Şah Sultan endişe içinde Nigar’ın peşine düşüyor. Rüstem her yerde kızını ararken ,Nigar yolun sonuna geliyor! Süleyman Mustafa hakkındaki korkularıyla yüzleşiyor. Şehzade Mustafa ise babasının kendisinden vazgeçtiğini düşünüyor. Rüstem Lütfi Paşa’dan kurtulmaya çalışırken, bir yandan da Mustafa‘yı Manisa’dan sürdürmeye uğraşıyor. Lütfi Paşa öfkesinin kurbanı olup, hayatına mal olacak bir hata yapıyor. Süleyman ise Mustafa hakkında mühim bir karar alıyor!

Saraydaki kargaşayı duyan Rüstem panikle kızının odasına gider. Hümaşah yoktur. Mihrimah kızının yasını tutarken, Hürrem Şah Sultan’dan hesap sormaya gider. Şaşkına dönen Şah Sultan, Nigar’ı susturmaya kararlıdır.

Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm Fragman İzle 05 Haziran

Tüm payitahtta kızını arayan Rüstem onu kaçıranın Nigar olduğunu öğrenir. Etrafındaki çember daralan Nigar köşeye sıkışır. Rüstem ile Nigar‘ın hesaplaşması herkesi şok eden bir biçimde sona erer.

Hürrem Mehmet’i Manisa sancağına çıkarmakta kararlıdır. Rüstem Mustafa‘yı Manisa’dan sürdürmek için yeni bir tuzak kurarken, bir yandan da Lütfi Paşa‘yı gözden düşürmeye uğraşır. Lütfi Paşa hakkında bir dedikodu yayılmasını sağlar.

Mustafa hakkındaki kuşkuları Süleyman’ı tüketir. Şehzade Mustafa ise babasının gözünde değerini yitirdiğini düşünmektedir. Kardeşlerinin sancak haberiyle rahatlayan Mustafa, Rüstem’in kurduğu tuzağa düşer.

Meyhane baskınlarına devam eden Lütfi Paşa, bir hayat kadınını ağır şekilde cezalandır. Bu ceza, Şah Sultan’ın kulağına gidince tartışırlar. Lütfi Paşa öfkesine yenilince, ölümcül bir hata yapar. Süleyman ise Mustafa hakkında öyle bir karar verir ki, sonun başlangıcı olur.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları