Miroslav Stoch: Tüm kupaları alacağız

Miroslav Stoch: Tüm kupaları alacağız
eca-star-reklam

Miroslav Stoch: Tüm kupaları alacağız

Fenerbahçe, Slovak yıldızı Stoch’un sözleşmesini 2 yıl daha uzattı.

FENERBAHÇE’DE OLMAK MUTLULUK VERİCİ

Miroslav Stoch imza sonrası FB TV’ye önemli açıklamalar yaptı. Ayrılmayı hiçbir zaman aklından geçirmediğini belirten Slovak oyuncu, Fenerbahçe’de olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

“TÜM KUPALARI ALMAK İSTİYORUZ”

Yeni sezondan çok umutlu olduğunu belirten Stoch, “Şampiyonlar Ligi’ne kalmayı hedefliyoruz. Bunu başaramazsak en azından Avrupa Ligi’ne gideceğiz. Bu sezon tüm kupaları almak istiyoruz” dedi.

TARAFTARA MESAJ YOLLADI

Slovak oyuncu, “Kuyt’ın transferini internetten öğrendim. Çok iyi bir transfer olduğunu düşünüyorum. Kuyt’ın takım oyuncusu olduğunu, takım için bir şeyler vermeye çalıştığını, takımı güçlendiren bir oyuncu olduğunu iyi biliyorum. Benimle ilgili transfer haberleri bir süre gazetelerde yer aldı. Bazı teklifler vardı ama ben hiçbir zaman Fenerbahçe’den ayrılmayı düşünmedim, aklımdan bile geçirmedim. Burada olmaktan mutluyum. Taraftarların da bizi destekleyeceğinden hiç kuşkum yok. Ben de onları mutlu etmek için elimden geleni yapacağım” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları