Message Me nedir?, Message Me Nasıl Kullanılır, Message Me Ücretli mi?

Message Me nedir?, Message Me Nasıl Kullanılır, Message Me Ücretli mi?
eca-star-reklam

message_me Message MeMessage Me nedir? Message Me Nasıl Kullanılır. Message Me Ücretli mi? Bildiğiniz üzere BBM yani BlackBerry Messenger ile BlackBerry sahipleri aralarında ücretsiz olarak sadece pin kodu aracılığı ile konuşa bilmekteler.

Birkaç gündür facebook ve twitter gibi sosyal medya sitelerinde insanlar MessageMe pin paylaşmaya başladı. Peki gelelim birçok kişinin paylaştığı bu MessageMe pin kodu nedir?

Dünya devi Apple cep telefonları için yeni bir haberleşme, görüşme yazışma programı geliştirdi. Sosyal Medyada büyük yankı uyandıran Messageme Uygulaması WhatsApp isimli yazışma programını yerinden edecek.

Facebook ve twitter kullanıcıları şimdiden ısınmışlar duruma herkes bir MessageMe pin arayışına girmiş. Herkes  birbirine MessageMe Pin nedir? sorusunu soruyor.
Peki Messageme Nasıl kullanılır? Tıpkı BBM Messenger gibi Apple iphone ve android kullanıcılarinin aralarında ücresiz olarak görüşmelerini sağlayan bir programdır. Tabi bunun içinde yine Blackberry Messenger gibi bir pin kodu gerekiyor.
MessageMe nereden indirirlir? Türkçe desteği var mı? Android Market ya da Apple Store’dan MessageMe uygulamasını indirebilirsiniz

İphone için: https://itunes.apple.com/us/app/messageme/id562075622?mt=8 
Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.littleinc.MessageMe

Daha sonra Ozguncel.com, MessageME pin kodunu arkadaşlarınız arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. İpad, İpod Touch İphone, ve Android ile kullanılabilen “MessageMe”, de WhatsApp, kakaotalk, Wecat gibi üçetsiz cep paylaşım uyuglamaları gibi sınırsız hizmet sunuyor.
Ayrıca MessageMe uygulaması ile fotoğraf çekip gönderebilir, Resim çizebilir, Youtube’dan video paylaşabilir. İtunes ile şarkıları paylaşabilir, Facebook üzerinden oturum açabilir

Bildiğiniz üzere BBM yani BlackBerry Messenger ile BlackBerry sahipleri aralarında ücretsiz olarak sadece pin kodu aracılığı ile konuşa bilmekteler. Bu sistem hatırlayacağınız üzere Populerlesirse ve Whatsapp gibi uygulamalara da benziyor. MessageMe uygulamasının diğer programlara tercih edilmesinin sebepleri arasında kullanım ekranının basit ve çok işlevsel olmasını sayabiliriz.. Ayrıca MessageMe programının bu kadar popülerleşmesinin sebebi ise hem iPhone hemde Android işletim sistemli telefonlarda kullanılabiliyor.

MessageMe kullanımı ise basittir. Android Market ya da Apple Store’dan MessageMe uygulamasını indirdikten sonra size verilen pin kodunu arkadaşlarınız ile paylaşmanız ve onlar sizi ekledikleri takdirde konuşma imkanına sahip olabilirsiniz.

MessageMe’a Facebook’tan büyük darbe

Facebook bu uygulamayı neden engelliyor?

MessageMe adlı telefon uygulaması kısa süre önce Apple ve Android Store’da kullanıcıların beğenisine sunulmuştu ve oldukça popüler olmuştu. Uygulama Whatsapp’a rakip olarak gelmişti. Ancak bu hızlı çıkış bir anda Facebook tarafından frenlendi. yükselişini ani bir darbeyle kaybetti.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları