Meryem Uzerli ve Tuba Büyüküstün Aynı Dizide mi?

Meryem Uzerli ve Tuba Büyüküstün Aynı Dizide mi?
eca-star-reklam

Meryem Uzerli ve Tuba BüyüküstünAy Yapım’ın atv ekranlarında yayınlanan dizisi Karadayı’nın başarılı senaristleri yeni bir dizi senaryosu yazdırdığının duyulmasının ardından herkes bu yeni dizide hangi isimlerin yer alacağını merak konusu oldu.

Dizinin cast dosyasında Meryem Uzerli, Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Tardu Flordun, Cansel Elçin, Ayça Bingöl ve Kuzey Vargın gibi usta oyuncular bulunduğu iddia edildi. Sosyal medyada dizinin başrollerinde son olarak Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde yer alan Engin Akyürek ile 20 Dakika’da rol alan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün‘ün olacağı söyentisi Akyürek ve Büyüküstün fanları arasında büyük bir heyecana neden oldu. Kod adı Kara Para Yalan Aşk olarak açıklanan dizinin senaristlerinden Sema Ergenekon twitter’da fanların yoğun sorularına maruz kaldı.Sema Ergenekon kendisine gelen yoğun sorular karşısında henüz hiçbirşey belli değil demekle yetindi. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek fanları şimdi merakla Ay Yapım’dan gelecek haberleri bekliyor.Fanlar AyYapım’dan haber beklerken Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’lü çalışmalar yapmaya başladılar.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları