Mersin’de içinde müşterisi olan marketi ateşe verdiler

Mersin’de içinde müşterisi olan marketi ateşe verdiler
eca-star-reklam

Mersin’de terör örgütü yandaşları tarafından içinde müşteriler varken yakılan süpermarkette can pazarı yaşandı. Markette bulunan müşteriler ve personel arka kapıdan kendilerini dışarıya atarak son anda kurtulurken, dehşet anları güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi.

10’A YAKIN ÖRGÜT SEMPATİZANI BİR ANDA SALDIRDI

Olay, Mersin Merkez Akdeniz İlçesi’ne bağlı Hal Mahallesi’nde bulunan bir süpermarkette meydana geldi. Akşam saatlerinde ellerinde molotof ve balta bulunan yaklaşık 10’a yakın terör örgütü sempatizanı daha önce de kendilerine hedef seçtikleri bir süpermarkete gelerek bir anda saldırmaya başladı.

Mersin’de bir markette dehşet anları

MARKET ALEVLER İÇİNDE KALDI

Baltalarla camlarını kırdıkları süpermarketi molotof yağmuruna tutan örgüt yandaşları, içindeki müşterilere rağmen marketi ateşe verdi. İçeriye benzin dökülen ve molotof kokteyleri atılan market bir anda alevler içinde kaldı. Bu sırada olaylardan habersiz markette bulunan müşteriler ve market çalışanları olayı fark eder etmez, büyük korku ve panik içinde arka kapıya yöneldi.

Mağazanın arkasında bulunan depoya sığınan müşteriler, canlarını zor kurtardı.

Görüntülerde saldırganlardan birinin, müşterilerin kaçmaya çalıştığı sırada elindeki benzin bidonunu etrafa dökerek içeri girdiği görülüyor. Bu sırada bir mağaza çalışanı koşarak geri gelip alarm düğmesine basıp, tekrar kaçıyor. Mağaza çalışanı kaçarken, örgüt sempatizanları içeriye molotof atıyorlar ve alevler kısa süre içinde tüm mağazayı sarıyor.

Terörle Şube Müdürlüğü’nce el konulan görüntülerden yola çıkılarak yüzleri kar maskeli olan örgüt yandaşlarının yakalanmasına çalışılıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları