Marshall Silikonlu Özel Mat 2.5 lt

Marshall Silikonlu Özel Mat 2.5 lt
eca-star-reklam

Marshall Silikonlu Özel Mat 2.5 lt

Su bazlı, Silikonlu , özel mat, silinebilir, rahatsız edici kokusu olmayan, leke tutmayan, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, mükemmel kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip olan, uygulaması kolay yüksek kaliteli iç mekan duvar boyasıdır.

Mükemmel silinebilme ve leke tutmama özellikleri sayesinde üst düzey kaliteye sahiptir.
Diğer özellikler:
RAHAT UYGULAMAYÜZEY HATALARINI GIZLERYÜKSEK RENK DAYANIMI YÜKSEK ÖRTÜCÜLÜKUZUN ÖMÜRLÜDÜSÜK KOKU HIZLI KURUYANLEKE DAYANIMLIULTRA YAPISMA ESSIZ KREMSI DOKUSILINEBILIRSU BAZLI MAKINEDE RENLENDIRILEBILEN BEYAZ
Kat sayısı: 2 Kullanım detayları
Yüzeyleri hazırlama: İç mekan kullanım içindir. Parlaklık ve görünüm özelliklerinin sağlanabilmesi için pürüzsüz ve düzgün alt yüzeylere uygulanması önerilmektedir.
Boyama: Alt yüzey işlemleri tamamlanmış (macun ve astar uygulanmış) temiz, kuru ve düzgün yüzeylere uygulanmalıdır. İnceltme oranına göre inceltilip, karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. Silikonlu Özel Mat min. 2 kat halinde rulo ile uygulanır. Uygulamada rulo hareketlerinin tek yöne doğru olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama katları arasında yaz ve kış farkına göre 2-4 saat beklenmelidir. Kestirmelerde bindirme yapılmamasına özen gösterilmelidir.
Marshall renkleri
Satın Almak İçin:  www.uguryapi.com/Marshall-Silikonlu-Ozel-Mat
Marshall Silikonlu-ozel-Mat-ic-Cephe-Duvar-Boyası-Renk-katalogu-kartelası

Marshall Boya – Deya Baykal Reklam Filmi – İpek Mat – Özel Mat – Uğur Yapı

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları