Kuzey Güney 70.Bölüm Fragmanı izle

Kuzey Güney 70.Bölüm Fragmanı izle
eca-star-reklam

kuzey güney cemre Öykü KarayelSevilen ve ilgi ile izlenen dizi olan Kuzey Güney 70. bölüm izle Kuzey Güney 70. bölüm fragmanı izle. Çok izlenen ve fenomen haline gelen Kuzey Güney 70. bölüm izle, Kuzey Güney 70.Bölüm fragmanı – 17 Nisan Çarşamba ekranda olacak.

Kuzey Güney 70. bölümde neler yaşanacak?

Cemre sonunda Kuzey’e kavuşur. Kuzey çok şaşırır ve çok mutlu olur. Artık beraberlerdir. Cemre ve Kuzey sandalda aşklarını yaşarlar. Yakınlaşan çift birlikte olmanın mutluluğu içindedir. İşte Kuzey Güney 70 bölüm fragmanı ve bir önceki bölümden nefes kesen sahneler.

Aşkının peşinden giden Cemre, sonunda Kuzey’e Samsun’da kavuşuyor. Cemre’yi karşısında gören Kuzey çok şaşırıyor ve çok mutlu oluyor.

Kuzey Güney’in 70. bölümü, duygusal anlara sahne olacak.

Kuzey Güney 70.Bölüm Fragmanı izle

Özlem gideren Cemre ve Kuzey birlikte oldukları anların tadını çıkarıyor, sandala biniyor, birlikte yemek pişiriyorlar. Duygusal anlar yaşayan çift, birlikte olmanın mutluluğu içinde geride bıraktıklarını umursamamaktadır.

Ekranların sevilen dizisi Kuzey Güney, 17 Nisan Çarşamba akşamı yine heyecanlı bir bölümle sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları