Kuzey Güney 41.Bölüm Fragmanı izle

Kuzey Güney 41.Bölüm Fragmanı izle
eca-star-reklam

kivanc tatlitug kuzey guneyHer haftaki bölümü heyecanla beklenen  Kuzey Güney 41.Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney Yeni Bölüm Fragmanı İzle, Kuzey Güney Yeni Sezon Carşamba Fragmanı İzle, Kuzey Güney 42.Bölüm Fragmanı İzle, Kuzey Güney Son Bölüm Fragmanı İzle, Kuzey Güney 41. Bölüm Fragmanı KANAL D ekranlarında yayınlanan Kuzey Güney 41. Bölüm Fragmanı online internetten izle Kuzey Güney Yeni Sezon Çarşamba Fragmanı izle Kuzey Güney Yeni Son Bölüm Fragmanı Seyret

Kuzey Güney 40.Bölüm Özeti; Güney ile Banunun düğünü var Güney ile Banu evleniyor. Düğün gecesi ise, davetsiz konuğun sürpriziyle gölgeleniyor.Kuzey, kendisini son anda polislerden kurtaran kişinin kim olduğunu öğrendiğinde önce bu isim ona bir şey ifade etmez. Güney’le Kuzey arasındaki çekişmeden haberdar olan Burak Çatalcalı’nın Kuzey’den tek bir isteği vardır.

Kuzey’in polislerden kaçarak açılışı terk etmesinin sarsıntısı sürmektedir. Yaşanan skandaldan sonra tepkilerin hedefinde kalan kişiyse Güney’dir.Kuzey polisten de kaçarak Ferhat’la arasındaki meseleyi halledemeyeceğini anlar. Ama hakim karşısına çıktığında, öfkesini kontrol etmekte zorlanınca, verilen karar Tekinoğlu Ailesi’ni yine zor durumda bırakır. Bu sırada Simay’ın boşanma davasıyla ilgili yeni hamlesi, Kuzey’in sinirlerini altüst eder.

Açılışta yaşananlardan ötürü, Uncu Ailesi de faturayı Güney’e keser. Kuzey yüzünden farklı farklı cephelerde mücadele etmek zorunda kalan Güney, sonunda isyan eder. Güney’in bu anına şahit olan Cemre, “kaza gecesinin” gizli kahramanının kendisi olduğunu öğrenir. Bu gerçek Kuzey, Güney ve Cemre’yi yüzleşmek için bir araya getirir.Banu ile Güney’in düğün gecesi davetsiz konuğun sürpriziyle gölgelenirken, Kuzey aldığı haberle Ferhat’tan kurtulmak için önemli bir fırsat yakalar.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları