Kuzey Güney 39.Bölüm Fragmanı izle

Kuzey Güney 39.Bölüm Fragmanı izle
eca-star-reklam

kivanc tatlitug kuzey guneySevilen ve ilgi ile izlenen dizi Kuzey Güney 39.Bölüm Fragmanı, Kuzey Güney 39. Bölüm Fragmanı KANAL D ekranlarında yayınlanan Kuzey Güney 39. Bölüm Fragmanı online internetten izle Kuzey Güney 13 Haziran Çarşamba Fragmanı izle Kuzey Güney Yeni Son Bölüm Fragmanı Seyret

Kuzey Güney 38.Bölüm Özeti; Kuzey, Ferhattan ve polisten gizleniyor Kuzey hem Ferhat’tan hem polisten gizlenmek zorunda kalıyor. Ferhat’tan kurtulmak için tek kozu olan Şermin Koflu’ya çok yaklaştığını anlayan Kuzey, tam ona ulaşmak üzereyken, Zeynep’i tehlikeye atmamak için bir kez daha yolundan dönmek zorunda kalır.

Sinanerler’in sırrının peşindeki Burak’ı yeniden karşısında gören Banu’nun direnci kırılır. Bu karşılaşmada çözülme noktasına gelen Banu, öfkesini Güney’e yöneltir. Düğün öncesi çıkan tartışma Güney’in kararını bir daha gözden geçirmesine neden olur.

Kuzey Güney 39.Bölüm Fragmanı izle

Kuzey hem Ferhat’tan hem polisten gizlenmek zorundadır. Bu süre içinde Bekir, tek şansıdır. Hayatını sorgulamaya başlayan Güney için Cemre hala kapanmamış bir yaradır. Yalnızlığında çaresizliğinde sığındığı kişi yine Cemre olur.

Kuzey, Ferhat’ı hapse göndermek için elindeki bütün imkanları kullanır. Ancak Ferhat’ın her hamleye bir karşılığı vardır. Makaranın açılış günü Kuzey, günlerden sonra tüm riskleri göze alarak ortaya çıkar ve ortalık karışır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları