Kuzey Güney 29. Bölüm Fragmanı izle

Kuzey Güney 29. Bölüm Fragmanı izle
eca-star-reklam

kivanc tatlitug kuzey guneyKuzey Güney 28 Mart Fragmanı izle, Kuzey Güney 29. Bölüm Fragmanı izle , KUZEY GÜNEY 29. BÖLÜM FRAGMANI, Mersin’de yaşadıklarını Sami’den gizleyen ve beladan uzak durmaya karar veren Kuzey, mahalleli esnafın yardım çağrısına kayıtsız kalamıyor ve esnafı haraca kesen Bekir’in peşine düşüyor. Kuzey Güney 28 Mart 20:00’da Kanal D’de…

Kuzey’i ölümle burun buruna getiren kör dövüşünün bir raundu daha biterken, yaşanan büyük hesaplaşma, Ferhat’ın öfkesini daha çok biler. Ferhat’ın gerçek yüzünü gören ailesi tarafından dışlanan Simay, Ferhat’tan başka çaresi kalmadığını anlayınca son kozunu oynamaya karar verir.

Barış’la Güney’in arasındaki soğuk savaşta, Sümer Tezkan’ın da devreye girmesiyle yeni bir cephe açılır. Güney, Cemre’nin uyarısıyla üzerine oynanan oyundan haberdar olur.

Mersin’de yaşadıklarını Sami’den gizleyen Kuzey, beladan uzak durmaya karar vermiş olmasına rağmen, mahalleli esnafın yardım çağrısına kayıtsız kalamaz ve esnafı haraca kesen Bekir’in peşine düşer.

Banu ile Güney’in evlilik tarihini açıklamalarıyla birlikte tatlı bir telaşa düşen Handan, Sinanerler’i evinde ağırlayacak olmanın heyecanını yaşamaktadır.

Kuzey’in Ali’yle birlikte kurdukları yeni iş, Güney’le arasındaki gerginliği daha da arttırır. Bu arada Kuzey’i en zayıf noktasından vurmak isteyen Ferhat, geçmişin izlerini sağlam adımlarla sürmektedir. Handan Hanım’ın, Sinanerler’i ağırlamak için bin bir emekle hazırlandığı gece, kapıdaki sürprizle kabusa dönüşür.

Kuzey Güney 29. bölüm – fragman…
Kuzey Güney 29.Bölümü 28 Mart Çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Yayınlanan Kuzey Güney 29.Bölüm fragmanına içeriğin devamında ulaşabilirsiniz.

Kuzey Güney 29. Bölüm Özeti

KUZEY FIRTINASI

Ferhat ve adamını mezarlıkta neye uğradığını şaşırtan Kuzey ve Ali orada Ferhat’a iyi bir dayak atar. Ferhat’a ve Simay’a Simay’ın ailesinin önünde peşinden düşmelerini ister. Simay’ın annesi ve amcası artık Simay’ın yalancı olduğunu, Ferhat’ın kötü bir adam olduğunu, Kuzey ve ailesinin doğruları söylediğini anlamıştır. Polislerle oraya gelen Simay’ın annesi ve amcası, Ferhat ile Simay’ın defolup gitmelerini ister.

ÇARESİZ SİMAY

Denize düşen yılana sarılır mantığı ile ile Simay, kimsesiz kalınca kendini Ferhat’ın kollarına attı. Fakat Ferhat ilk başta Simay’a seninle işim olmaz beni polise ihbar etmekle hata yaptın diyerek başından savmaya çalıştı. Ama Simay, Kuzey ile Güney’in sırrını Ferhat’a anlatınca Ferhat Simay’ı yanına aldı.

KUZEY ve ALİ İSTANBUL’A DÖNDÜ

Tüm bu olanlardan sonra Kuzey ve Ali sağ salim İstanbul’a döndü. Cemre ile Zeynep ise Kuzey’in geri dönmesine çok sevindiler ve Kuzey’i gördüklerinde çok mutlu oldular. Zeynep, Kuzey ile daha da çok yakınlaşmaya çalışır. Zeynep, Cemre, Kuzey, Ali ve sevgilisi Demet topluca Zeyneplerin evinde yemek yerler. Keyifli vakit geçiren grup pek çok şey konusunda tartışır. Bu sırada Ali’nin sevgilisi olan Demet, Kuzeyle Ali’nin iş kuracağından bahseder. İş meselesi açılınca Kuzey, öz makara yapacağını söyler. Ve sonra öz makaraya kadeh kaldırırlar.

ÖZ MAKARA

Kuzey, Güney’e rakip olarak öz makara işine başlar. Makarayı tam olarak tutturabilmek için bir çok kez denemelerde bulunur. İlk denemeleri başarısızda olsa sonunda gerçek makarayı hatta daha iyisini yapmayı başarır. Önce ailesine sonra arkadaşlarına tattıran Kuzey, öz makara işinden tamamen onay alınca piyasaya sürmeye başlar. Önce 2 pastaneyle anlaşan Kuzey’in bu durumu Güney’i rahatsız eder. Güney bunun hakkının onda bulunduğunu ve dava açabileceğini söyler. Kuzey ise Güney’i tersliyerek elinden geleni ardına koyma der.

GERÇEK SUÇLU

5 yıl önceki kazanın Güney’in yaptığı ortaya çıkar. Simay kazada ölen çocuğun annesine kazayı Güney’in yaptığını söyler. Ailede polise giderek Güney hakkında suç duyurusunda bulunur. O sırada ise Güney, ailesi ve Banu’nun ailesi Güneylerde yemek yemektedirler. Kapıya gelen polisler Güney’i sorar…

Kuzey Güney’in 30. bölümünde Güney tutuklanabilir ya da bu işten sıyrılabilir. Fakat artık gerçek suçlunun Güney olduğunu herkes bilmektedir. Banu zaten önceden bildiği için bir sorun olmaz ama ailesinin öğrenmesi Banu’yu zor duruma sokabilir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları