Kuzey Güney 18. Bölüm Fragmanı izle 11 Ocak

Kuzey Güney 18. Bölüm Fragmanı izle 11 Ocak
eca-star-reklam

kuzey güney dizisiKuzey Güney 18. Bölüm izle 11 ocak 2012, Kuzey Güney 18. Bölüm son bölüm izle, Kuzey Güney 18. Bölüm yeni bölüm izle, kuzey güney 18. Bölüm Fragmanı, kuzey güney 18. Bölüm Fragmanı 11 ocak 2012 izle, kuzey güney 18. Bölüm Fragmanı  izle, Kuzey Güney en son bölüm özeti kanal d resmi web sitesinde yazan şu şekilde; Güney’in, Ferhat’ı polislere ihbar etmesiyle başlayan baskın, incelemelerin derinleştirmesiyle daha da büyür. Olayların rengi değişir. Ama Kuzey’in önemsediği tek şey, düşmanı Ferhat karşısında düştüğü durumdan kurtulabilmektir. Kuzey, Ferhat’ın parasını geri vermek için çabalarken, o parayı Güney’in kullandığını öğrenir.

kuzey güney 18. Bölüm dizi müziği, kuzey güney 18. Bölüm Hangi gün, kuzey güney 18. Bölüm Saat Kaçta, kuzey güney 18. Bölüm izle, kuzey güney 18. Bölüm 11 ocak 2012 izle, kuzey güney 18. Bölüm full izle, kuzey güney 18. Bölüm izle, kuzey güney 18. Bölüm izle, kuzey güney 18. Bölüm izle 11 ocak 2012, kuzey güney 18. Bölüm son bölüm izle, kuzey güney 18. Bölüm yeni bölüm izle, kuzey güney 18. Bölüm Fragmanı, kuzey güney 18. Bölüm Fragmanı 11 ocak 2012 izle, kuzey güney 18. Bölüm Fragmanı  izle, kuzey güney 18. Bölüm Fragmanı hd izle, kuzey güney 18. Bölüm Fragmanı izle, kuzey güney 18. Bölüm izle Fragmanı 11 ocak 2012, kuzey güney 18. Bölüm son bölüm Fragmanı izle, kuzey güney 18. Bölüm yeni bölüm Fragmanı izle

Kuzey ile Zeynep arasındaki yakınlaşmayı gören Simay bu durum karşısında ilk başta sessiz kalır.Daha sonrası için planlarını hazırlamıştır.Ali’nin evinde düzenlenen yılbaşı sessiz başlamış ilerleyen dakikalarda hareketli dakikaların yaşanmasıyla ortam bi anda değişmiştir.

Kuzey Güney dizisinde geçen hafta neler yaşandı kısaca bir göz atalım,

Kuzey ile Zeynep arasındaki yakınlaşmaya Simay’ın şahit olması, onu yeni planlar yapmak için harekete geçirir. Önce sessiz kalmayı tercih eden Simay, bunun intikamını almaya kararlıdır. Zeynep, evli bir adam olan Kuzey’den uzaklaşmaya çalışmakta, Kuzey ise ona kendini nasıl ifade edeceğini bilememektedir. Zeynep’in Kuzey’in hayatında giderek daha önemli hale gelmesi, Cemre’yi de içten içe yaralamaktadır. İçinde bulunduğu şartlar, Cemre’yi istemeden de olsa bu ilişkide daha önemli bir noktaya getirir. Handan ile Simay arasında başlayan savaş, Simay’ın her fırsatta Handan’ın üstüne gitmesiyle şiddetlenir. Tekinoğlu Ailesi’nde başlayan gerginlik, geri dönüşü olmayan bir noktaya ulaşır.
Ali’nin evinde sessiz başlayan yılbaşı kutlaması, gece boyunca yaşanan sürprizlerle hareketli bir hale gelir. Sinaner şirketler grubundaki geceden sonra Zeynep, Kuzey’le burada ilk kez karşı karşıyaya gelir. Ancak bu sefer Kuzey’in eşi sıfatıyla Simay da oradadır ve kaçacak hiçbir yerleri yoktur. Kuzey’in kendini Zeynep’e ifade etme çabası, Cemre’nin gözü önünde gerçekleşir. Simay ise her fırsatta varlığını hatırlatmanın bir yolunu bulur. Kuzey’le arasındaki duvarları bir türlü yıkamadığını fark eden Simay, Güney’in de büyük gafından aldığı cesaretle Kuzey’le yüzleşir. Bu gerilime daha fazla dayanamayan Kuzey, ondan ayrılmak istediğini söyler. Kuzey en büyük zincirinden kurtulmak üzeredir. Kuzey, Zeynep’le yepyeni bir başlangıcın hayalini kurarken, Simay son kozunu oynamaya karar verir.kivanc tatlitug kuzey guney
Kuzey Güney’deki ‘Makara’nın Sırrı
Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi “Kuzey Güney”de, birkaç bölümdür “Makara” adı verilen bir çörekten bahsediliyor.
Peki, Güney ve Banu’nun yurt dışında yiyip beğendiği ve Türkiye’de de tutacağına inandığı için dağıtımını yapmaya başladıkları bu “Makara” nedir? Gerçekten de böyle bir çörek var mı? Var ise, nedir bu “Makara” Yoksa, sadece senaryo gereği kurgulanmış bir yiyecek mi? Avrupa’da bu çörek gerçekten satılıyor mu?
İşte tüm bu soruların cevapları; Makara, Avrupa’da özellikle Macaristan, Slovakya ve Çek Cumhuriyeti’nde oldukça popüler olan dışı çıtır, içi yumuşacık olan bir tatlı. Macaristan’da “Kürtoskalacs”, Çek Cumhuriyeti’nde “Trdelnik” adıyla satılan makara, mayalı hamurların tarçın veya farklı aromalı şekerlere bulanıp bir rulo etrafına sarılarak pişirilmesiyle yapılıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları