Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle
eca-star-reklam

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 113. bölümü 17 Şubat Perşembe günü ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.
Kurtlar Vadisi Pusu 113. bölümde neler yaşanacakKurtlar Vadisi Pusu 113. bölümün yayınlanmasıyla da birçok soru cevabını bulmuş olacak. Ersoy Ulubey’in kurduğu pusuya düşen Polat Alemdar, pusudan nasıl kurtulacak?
Kurtlar Vadisi Pusu 112. Bölüm Fragmanı

Fabrika baskınında sağ kolu Cevher Ersoy Ulubey tarafından yakalanan Zaza, adamını kurtarabilmek için ne yapacak? HSYK tarafından soruşturmaya tabi tutulan Savcı Leyla, ceza alacak mı? Örgüt, Ersoy Ulubey ve Feller arasında kalan Yaşar Katırcı nasıl bir yol izleyecek? Süleyman Çakır’ın oğlu Pusat, Polat’ın yanında yer alacak mı?

kurtlar vadisi pusuKurtlar vadisi pusu yayınlanan 112. bölüm yine nefesleri kesti. Tüm Türkiye nin büyük bir ilgi ile izlediği rekortmen dizi kurtlar vadisi pusu 112. en son bölüm heyecan yine doruktaydı. Ersoy Ulubey i pusu ya düşürmek isteyen Polat Alemdar borsacının önünde bekliyordu ama düşündüğü gibi olamadı. Çünkü Ersoy Ulubey borsacıya gitmedi , Zaza ve ekibi ve işçilerin grev yaptığı yeri basar. Grev yerini basan Ersoy ve adamları Zaza dayının yeğenleri olan imdat ı yaralı olarak bırakırken Cevheri ise yaralayarak götürürler.

Ersoy Ulubey grev yerini basarak Polat ve ekibini işçilerin yaptığı grev yerine çekerek borsacıdan parasını rahatlıkla alır.Cevheri yanında tutan Ulubey Zaza dayıdan bir takım istekleri olur.Zaza dayı bu istekleri kabul edecek mi? Pusat ın ,Örgütçünün ve eroinci Yaşar ağanın oğlu ile arkadaşlığına karşı çıkan Memeti ve Polat, Pusat ve Selvi yi yanlarına çağırarak bu işi netleştirdiler. Polat ,Selvi nin Kenan ile evlenmesini onaylar. Pusatı ise kötü yolar sapmaması için kendi yanına almaya karar verir.

Ersoy Ulubey in çağırdığı ortalığı karıştırmak için çağırdığı Hamit Abdulhey in arkadaşı çıkar abduhey in kafasına silah dayayan da Hamit dir. Ama beklenildiği gibi abdulhey i öldürmez . çünkü arkadaşıdır. Abdulhey ve Hamit oturur konuşurlar Polat ve Ulubey i bir araya getirmek isterler. Abdulhey Bunun için Polat ile konuşur ve Polat bu görüşmeyi Ulubey i pusuya düşürmek için kabul eder. Polat Alemdar buluşma yerine gelir ama Ulubey telefon açarak gelmeyeceğini söyler çünkü Domuz bağcıları oraya yönlendirerek pusu kurar. Buluşma yerin de domuz bağcılar tarafından etrafı sarılan Polat ve ekibi şimdi ne yapacak? Ersoy Ulubey in adamı olan Hamit de pusu ya düşer. Hamit ,Ulubey in bu hainliği karşında şimdi ne yapacak. Hamit ,Polat a beni buradan kurtar seni istediğin yere götürürüm sözü verir .

Kurtlar vadisi pusu 113. yeni bölümde Hamit , Ulubey in bu hainliği karşısında Polat ın yanında yer alacak gibi görünüyor. Şimdi kurtlar vadisi pusu 113. yeni bölümde neler yaşanacak. Domuz bağcılar tarafından pusuya düşürülen Polat ve ekibi oradan kurtulabilecekler mi?

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları