Kurtlar Vadisi Pusu 148. Bölüm Fragmanı izle

Kurtlar Vadisi Pusu 148. Bölüm Fragmanı izle
eca-star-reklam

kurtlar vadisi pusuKurtlar Vadisi Pusu 148. bölümü ile 16 Şubat Perşembe akşamı TNT ekranlarında izleyenlerle buluşacak. Yine heyacanlı bir bölümle tnt ekranlarında olacak. Kuerlar vadisi pusu 147. bölümü ile perşembe akşamının en çok izlenen dizisi oldu. İzleyicileri heyecana boğarak 148. bölümün heyecan ve merakla beklenmesine sebep oldu. 

Kurtlar Vadisi Pusu izle, Kurtlar Vadisi Pusu 148.Bölümü izle, Perşembe akşamı TNT kanalında yayınlanacak. kurtlar vadisi pusu son bölüm izle, kurtlar vadisi pusu son bölüm 148. bölüm fragmanı TNT ekranlarında haber.pro özel haber Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, Yeni Bölüm (148. Bölüm) ile Perşembe akşamı TNT ekranlarında

Kurtlar vadisi pusu 148. bölüm fragmanı izle,Kvp 9 Şubat 2012 fragmanı ve özeti izle   Zülfikar Ölecek mi?

Şamir yine hezimete uğruyor.

İzzet’in elinde esir tuttuğu Polat Alemdar, bulunduğu yerden İzzet Ağa’nın eşini alıp kaçarak olayı lehine çevirmişti. Birbirinden habersiz Polat ve adamları girdikleri çatışmadan İzzet Ağa’nın yaralı karısı ile mekandan uzaklaşıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 148. Bölüm Fragmanı izle

Kurtlar Vadisi’nde bu hafta diziye damgasını vuran, Pusat’ın Çakır ailesinin başına geçerek Polat ve Memati’ye adeta kafa tutmasıydı.

Laz Ziya’nın yerinde artık Pusat var…

Polat’ın kayboluşunun ardından Abdulhey ile küçük bir sürtüşme yaşayan Memati, Polat’ın dönüşü ve yaşanan olayda Abdulhey’e hak vermesi sonrası büyük şaşkınlık yaşadı.

Ortadan kaybolan Memati, Selvi’nin kendisini aramasıyla soluğu Çakır ailesinin yanında alıyor.

Gördüğü manzarayı önce umursamayan Memati, olayların gidişatında gerçeği öğrenecektir.

Pusat artık Laz Ziya’nın yerine geçmiş ve yerini çabucak benimsemişti. Öyle ki, artık Memati’ye abi diye hitap etmiyordu. Bu duruma sinirlenen Memati, Pusat’a attığı tokadı Nesrin’in Pusat’ı desteklediğini görünce sanki kendisi yer. Oldukça sinirlenen Pusat, adamlarını Memati’ye haddini bildirmesi için görevlendirir. Tüm yaşadıklarının ardından çareyi sarhoş olmakta bulan Memati’nin yardımına ise, yine Polat yetişiyor.

Örgüt Zülfikar Ağa’yı sorgulamak ister, ancak Zülfikar Ağa buna izin vermeyecektir.

Büyük buluşma…

Polat’ın emniyette olduğunu duyan Amerikalı’lar Polat Alemdar’ı almak için karakola gitti bu hafta. Ama bu kez olaylar bekledikleri gibi gitmedi.

Kızı Elif’ten O yokken ailesine şiddet uygulandığını öğrenen Polat, gelen Amerikalı’ların  parmaklarını kırıyor…

Polat, içlerinde ajan olduğunu ve O ajanın Josef’i öldürdüğünü idda ederek bir görüşme talep ediyor.

Ve bu görüşmenin karşılığında Kara’nın kaçırılan oğlunu geri isteyen Polat, Kara’nın oğlunun aslında Amerikalı’lar tarafından kaçırılmadığını öğreniyor.

Kara şaşkın!

Mazisiyle yüzleşen Kara, bir zamanlar farkında bile olmadan İsrail adına çalıştığının farkına varır.

Şamir’in gerçekte kim olduğunu öğrenen Kara, hesap sormak için soluğu Beyefendi’nin yanında alıyor.

Final sahnesinde Polat Alemdar’ın Amerikalı’larla buluştuğu yere helikopter saldırısı düzenlendi. Bakalım bu saldırıdan kimler kurtulabilecek?

Heyecan dolu yeni bölümüyle Kurtlar Vadisi Pusu, her Perşembe TNT ekranlarında.

Kurtlar Vadisi Pusu 148.bölümü ile izlenme rekoru kırdı. Hiç şüphesiz herkesin merakla beklediği Polat’ın Şamir’in elinden nasıl kurtulduğuydu ve Polat tüm kıvrak zekalığı ile kurtulmayı ve kurtarmayı başardı.

İzzet’in hamile karısı ile tam kurtulacak iken Memati ve ekibinin içerde olduğunu öğrenen Polat şok geçirir. Tüm üstün zekasıyla bulunduğu ortamdan kurtulmayı başardı üstüne üstlük İzzet’in karısını da kurtardı.

Polat kurtulur kurtulmaz evine döner ama evde korkunç gerçeklerle yüzleşir. Ailesinin yaşadığı korkunç günün intikamını alacak olan Polat’ın gönül yarası da ayrı.. Leyla’ya olan aşkına bir türlü dur diyemeyen Polat’ın bu halini anlayan İnci gitme kararı alır.

Diğer yandan Pusat ise mafyalığa ilk adımı atmıştır. Annesini de arkasına alarak karanlık dünyaya giren Pusat, Çakır’ın yerini almaya çalışacak ama duruma Polat Alemdar ne diyecek? Pusat senelerdir kendisine kol kanat geren Mematiyi bir anda karşısına aldı hatta olayı abartarak Mematiyi dövdürmeyi bile yeltendi. Hayatının en büyük darbesini yiyen Mematinin hayatı kararmıştır. Memati ile kardeşinin aşk yaşadığını düşünen Pusat resmen yıkılıyor. Bu durum ise O’na hata yaptırıyor.

Kara’nın oğlunu Amarikalılardan almaya giden Polat Alemdar yine tuzağa düştü. Kıvrak zekasıyla başına gelebilecekleri önceden hisseden Polat neden bu defa bu durumundan nasıl kurtulacak?

Kara ile ters düşen Polat kendisine yeni bir düşman mı edindi? Polat, Amarikalılardan öyle bir intikam alıyor ki? Ailesine uzanan elleri tek tek kırıyor..

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları