Kurtlar Vadisi Pusu 110. en yeni bölüm fragmanı – video dizi izle

Kurtlar Vadisi Pusu 110. en yeni bölüm fragmanı – video  dizi izle
eca-star-reklam

Kurtlar Vadisi Pusu senaristleri ve yapımcıları herkesi ters köşeye yatırdı. Ömer Baba’nın öleceğini zanneden Kurtlar Vadisi Pusu hayranları yaşadığını görünce çok şaşırdı

[reklam_metin]

Kurtlar Vadisi Pusu 110. bölümde neler olacak?

Polat Alemdar’a Domuz Bağı

kurtlar vadisi pusuatv ekranlarında yayımlanan “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin perşembe akşamki bölümünde izleyiciler yine ekran başına kilitlendi. 109’uncu bölümü yayımlanan dizinin en çok dikkat çeken sahnelerinden biri, Polat Alemdar’ın (Necati Şaşmaz), serbest bırakılan ve Ersoy Ulubey (Ümit Acar) ile birlikte birtakım eylemlerde ortak çalışan “Hizbullah” terör örgütü üyeleri tarafından ele geçirildiği sahne oldu. Hizbullahçıların elinden bir itirafçıyı kurtarmak için eylem yaptıkları depoyu basan Polat Alemdar, örgüt üyeleri tarafından kullanılan “domuz bağı” yöntemi ile bağlandı. 110’ncu bölümde Polat Alemdar’ın örgütün elinden nasıl kurtulacağı ise merak konusu oldu.

KANLI GÖZLE OYNADI
Dizide müsteşar Ünsal Kemal’i canlandıran Mesut Akusta, geçen hafta kendi kullandığı otomobiliyle kaza geçirmişti. Akusta, gözündeki kanlanma ile yüzü ve çenesindeki şişliğe rağmen 109’uncu bölümde rol aldı. Sanatçı bu haftaki bölümde rol gereği trafik kazası geçirdi. Dizide Akusta’nın canlandırdığı Müsteşar Ünsal Kemal karakteri geçirdiği kazayı “Yolda gizli buzlanma olmuş” diye anlattı. Böylece Akusta’nın geçen hafta geçirdiği kazaya da gönderme yapılmış oldu. Ünlü oyuncu Mecidiyeköy’de “gizli buzlanma” olduğunu öne sürdüğü yolda aracının kontrolünü kaybedip kaza yapmıştı.

Kurtlar Vadisi Pusu 110. en yeni bölüm fragmanı – video  dizi izle

Kurtlar Vadisi Pusu 110. Bölüm Fragmanı…

KURTLAR VADİSİ PUSU 109. bölümde Ters Köşeye Yatırdı

Televizyon eleştirmeni Üstün Ezel, Kurtlar Vadisi pusu ekibinin tüm izleyicileri ters köşeye yatırdığını söyledi.

Ezel bugünkü yazısında şunları kaydetti.

“Kurtlar Vadisi ekibi hakikaten öyle bir fragman yayınladı ki herkes bir anda Ömer Baba’nın öleceğini düşündü. Bir de bir kaç haftadır bir çok internet sitesinde Ömer Baba’nın diziden ayrılacağına yönelik yayınlanan haberler de bunun tuzu biberi oldu.

Polat Alemdar’ın babasını gördüğünde öyle bir hale gelmesi de ayrıca ilginç. Bir kişi sevinç gösterisini ancak bu kadar değişik yapabilir. Ama izleyiciyi ters köşeye yatırmak adına oldukça başarılı oldu..

Ne diyeyim, tebrikler, iyi kandırdınız…”

Kurtlar vadisi Pusu 109. yeni bölüm yayınlandı. Ömer Baba Ölmedi. Polat Alemdar ise yeni bir belanın içerisinde Kurtlar Vadisi Pusu 109. bölümde neler yaşandı?

Ömer Baba Ölmedi

Kurtlar Vadisi Pusu’da beklenen olmadı. Ersoy Ulubey, Ömer Baba’nın odasına girdi ancak onu Polat’ın gerçek babası olmadığını söyleyerek öldürmedi.

Kurtlar Vadisi pusu 109. bölümde ayrıca;

* Polat ALemdar ve ekibi tutuklandı ancak Aron Feller’in talimati ile Ünsal Kemal’in girişimiyle serbest kaldı
* Polat Alemdar Nesrin ile görüştü. Nesrin kızı Selvi’nin toz işi yapan Yaşar Katırcı’nın oğlu Kenan ile evlenmek istediğini söyledi.
* Memati ailelerin tanışma yemeğinde kızı onun oğluna vermeyeceğini söyledi.
* Polat Alemdar, Ersoy Ulubey’in mekanlarından birini basıyordu. Bir kaç kişi öldüren Polat Alemdar yakalandı ve domuz bağı ile bağlandı.
* Polat Alemdar nasıl kurtulacak merak konusu…

KURTLAR VADİSİ PUSU EN ÇOK İZLENEN DİZİ

Genar’ın yaptığı araştırmaya göre, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ en beğenilen dizi oldu.

Türkiye’deki siyasal, ekonomik, toplumsal ve kültürel gelişmeleri inceleyen GENAR Araştırma Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ‘Türkiye Toplum-Siyaset Araştırması 2010’un Ardından” yeni raporunu yayınladı.

EN ÇOK KURTLAR VADİSİ PUSU BEĞENİLİYOR

En beğenilen kadın dizi oyuncusu Beren Saat, en beğenilen erkek dizi oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, en beğenilen kadın şarkıcı Sezen Aksu, en beğenilen erkek şarkıcı Ferhat Göçer, en beğenilen yerli sinema filmi New York’ta Beş Minare, en beğenilen yerli dizi Kurtlar Vadisi Pusu oldu. En çok takip edilen gazeteler Posta, Sabah, Hürriyet diye sıralandı.(Sabah)

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları