Küçük Sırlar: Sinem Kobal’ın Setteki Karavanı Kriz Yarattı

Küçük Sırlar: Sinem Kobal’ın Setteki Karavanı Kriz Yarattı
eca-star-reklam

yerli Dizi: Küçük Sırlar, sinem kobalSinem Kobal için özel olarak ayarlanan karavan krize neden oldu

Küçük Sırlar dizisinin setinde Sinem Kobal için özel bir karavan bulundurulurken diğer oyuncuların kamyonet arkasında kostüm değiştirmesi krize neden oldu. Kobal’ın, sözleşmesine ‘özel karavan’ şartı koydurttuğu öğrenildi.

KULLANIN AMA ÇOK KALMAYIN
Karavana binemeyen oyuncular küplere bindi!  Başrollerini Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Birkan Sokullu ve Ebru Akel’in paylaştığı Küçük Sırlar dizisinin setinde ‘karavan krizi’ çıktı. Kobal’ın, çekim arasında kostüm değiştirmesi, dinlenmesi ve sevgilisi Arda Turan ziyarete geldiğinde görüşmesi için kiralanan karavana diğer oyuncular bozuldu. Kobal dışındaki oyuncular, dış çekimlerde karavanı kullanabilecekleri ancak fazla meşgul etmemeleri konusunda uyarıldı.

KARAVANIN İÇİNDE YOK YOK Dizinin yıldızlarının yapılan ayrım karşısında karavanı protesto edip kostümlerini kamyonette değiştirdiği öğrenildi. Bu arada Sinem Kobal’ın dizi başlamadan önce sözleşmesine ‘özel karavan’ şartı koydurttuğu ortaya çıktı. Donanımına göre günlük kirası 200 ila 400 lira arasında değişen karavanlarda; tuvalet, banyo, mutfak, TV, video, yatak, oturma grubu, havalandırma ve kalorifer standart olarak yer alıyor.

ÇiFTLiKTE DE AYNI SORUN ÇIKMIŞTI
sinem kobal, küçük sırlarBir karavan krizi de geçen yıl Adanai da çekilen Hanımın Çiftliği dizisinin setinde yaşanmıştı. Özgü Namal’a

lüks bir karavan kiralanması, diğer oyuncular arasında huzursuzluk yaratmıştı. Namal’ın hizmetçisi rolündeki Evrim Solmaz, çekimlerin Adana’da yapılmasından dolayı zaten yorulduklarını belirterek karavan işinin çözülmesi gerektiğini söylemişti.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. sinem abla burak abi merve abla kadir abi sizşi beyenerek izliyorum

  2. aysun dedi ki:

    sinem kobal ayakta kal da oynamisti hem orda herkesten guzeldi
    o filmi izlemediseniz hemen izleyin

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları