Kılıçdaroğlu’na forma azizliği

Kılıçdaroğlu’na forma azizliği
eca-star-reklam

Kılıçdaroğlu'na forma azizliği

Beşiktaşlı yöneticiler liderlere forma hediye ettiler. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e 38 numaralı forma, MHP lideri Devlet Bahçeli’ye 80 numaralı forma hediye edildi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na da yine bir Beşiktaş forması hazırlanmış, arkasına ismi yazılmıştı. Ancak formada bir eksiklik vardı: numara konmamıştı. Bu, ziyaret fotoğraflarını inceleyenlerin “Kılıçdaroğlu maç kadrosuna girememiş” şeklinde yorumlarına yol açtı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Beşiktaş’ın yeni yönetim kurulu dün Ankara’da siyasileri ziyaret etti. Başkan Fikret Orman ziyaretler sırasında siyasilere ve Kara Kuvvetleri Komutanı’na Beşiktaş formaları hediye etti.

NUMARA VE İSİM YAZAN FORMALAR

Beşiktaşlılığı ile bilinen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e adının yazılı olduğu ve memleketi Kayseri’nin plaka numarasının yeraldığı 38 numaralı forma, MHP lideri Devlet Bahçeli’ye 80 numaralı forma hediye edildi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a ise milletvekili seçildiği Bursa’nın plakası olan 16 numaralı forma verildi.

Beşiktaş yönetiminin, İnönü Stadı’nın yıkılması konusunda sorunlar yaşadığı Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’a ise 52 numaralı ve isminin yazılı olduğu forma hediye edildi. Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu’na da yine adının yazılı olduğu 10 numaralı forma verildi.

KILIÇDAROĞLU’NUN FORMASI NUMARASIZ

Ancak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hediye edilen Beşiktaş forması diğerlerinden farklıydı. KIlıçdaroğlu’na hediye edilen formada numara yer almadı. Formanın numara yazması gereken bölümünde sadece Kemal Kılıçdaroğlu yazıyordu.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları