Kemal Gürüz Türkiye’ye geri döndü

Kemal Gürüz Türkiye’ye geri döndü
eca-star-reklam

Kemal Gürüz Türkiye'ye geri döndü

Ankara Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen 28 Şubat soruşturması kapsamında ifadesine başvurulacak olan YÖK eski Başkanı Prof. Dr. Kemal Gürüz, Türkiye’ ye döndü.

Gemiyle İzmir Alsancak limanına gelen Gürüz, “Kanun dışı hiçbir şey yapmadım. Ne 28 Şubat’ tan nede ne olduğundan haberim yok” dedi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. kadirkara dedi ki:

    İŞİMİZE BAKALIM ARKADAŞLAR KEMAL AHMET MEHMET.BUNLAR HEP YEM BENCE CAHİL ADAMI KULLANMIŞLAR.BAKSANA HİÇBİRŞEYDEN HABERİ YOK ADAMIN HA DEKİ SUÇU YOKMU OLABİLİR BIRAKALIM YARĞI KARAR VERSİN DERİM..SAYĞILARIMLA.BEN CAHİL BİR İNSAN…..

  2. kadirkara dedi ki:

    arkadaşlar bence suriye.rusya ve israil de olabilir bence suriyenin yapmadığı belli çünkü türkiyeye karşı bu tutumu serğileyemez yani ben vurdum diyemez.rusya konusundaki endişem kullanılan mermilerden belli olur yani uçaksavarsa suriyenin işi füze ise rusyanın işi israilinkide kışkırtma işi çünkü okuduğuma göre mossat ajanlarının ağzından konuşuyor yani türkiyeyi zaten savaşta olan ülkenin içine çekmeye çalışıyorlar.BÜYÜK TÜRK ULUSU UYANALIM ARTIK.
    BİZLER SAVAŞMAKTAN KORKMAYIZ AMA GELİNKİ İŞ BÖYLE DEYİL ARKADAŞLAR.
    BİZLER BU HÜKÜMET OLALI NELER GÖRDÜK GÖZDEN GEÇİRELİMMİ HADİ BAKALIM.1.İSRAİLLE VANVİLİTLER.2.ZATEN BAŞIMIZDA OLAN ŞU PKK BOZUNTUSU.3.ERĞENEKON MESELELERİ BUNU KOLAY ZANNETMEYİN ARKADAŞLAR EN ZOR İŞTE BU KENDİ İÇİNDEKİ GÜVENLİĞİN YAAA.4.SAVAŞTA OLAN BİR ÜLKENİN İÇİNE ÇEKİLMESİ BUNLARI DÜŞÜNELİM EY TÜRKİYE BÜYÜKLERİ SAĞCI SOLCU ALEVİ SÜNNİ KÜRT TÜRK VE BÜTÜN FEODAL YAPILARA…..SAYĞILARIMLA BEN CAHİL BİR İNSAN………

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları