İşte Beşiktaş’tan gidecek isimler

İşte Beşiktaş’tan gidecek isimler
eca-star-reklam

İşte Beşiktaş'tan gidecek isimler

Beşiktaş’ta gidecek oyuncuların isimleri belli oldu. İlk olarak yönetim Rüştü Reçber’le devam etmeme kararı aldı. Fenerbahçe’de, Barcelona’da ve son olarak Beşiktaş’ta oynadığı futbolla dikkat çeken Rüştü Reçber’le büyük ihtimalle yollar ayrılacak. Başkan Fikret orman ile Futbol Komitesi’nden sorumlu yönetici Tamer Kıran, Rüştü’ye jübile teklif etti ancak deneyimli file bekçisi bu teklifi kabul etmedi.

Lig TV’nin internet sitesinin haberine göre; Yönetimden bir isim ise Rüştü’ye ‘sana yılda 1 milyon dolar veremeyiz’ dedi. Rüştü’nün yanıtı ise “Ben bir yıl hatta iki yıl daha oynamak istiyorum” oldu. Yönetimin “Biz sana güzel bir veda yapmak istiyoruz. Seni gelecek yıl Beşiktaş’ta başka görevlerde görmek istiyorsunuz” teklifi de yeterli olmadı. Bunun üzerine de futbol oynamaya devam etmek isteyen Rüştü ile yollarda büyük ihtimalle ayrılacak.

İŞTE GİDECEK İSİMLER

Beşiktaş yönetimi Rüştü, Sivok, Aurelio, Bebe, Edu, Simao, Sidney ve Alves ile yolları ayırma kararı aldı. Bu isimler gelecek yıl kadroda yer almayacak.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları